فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی گلدن

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی گلدن

گلدن (Golden) از برندهای فعال سازنده دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی است و محصولات آن ساخت کشور تایوان می باشد.

این کمپانی با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و تجهیزات به روز، فیلترهای بسیار با کیفیتی را تولید می کند که دارای ثبت جهانی می باشند و از نظر بهداشتی بسیار قابل اطمینان هستند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی گلدن در دومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی و پس از فیلتر الیافی نصب می شود.

این فیلتر تنها در دستگاه هایی نصب می شود که تمامی فیلترهای آن به صورت اینلاین طراحی شده اند، مزیت استفاده از فیلترهای اینلاین، ساختار و فضای اشغالی محدود دستگاه تصفیه آب نهایی است.

کربن های فعال این فیلتر بر پایه مواد گیاهی ساخته شده اند و از قدرت جاذب بسیار بالایی بهره مند هستند.

دانه های کربن با جذب فیزیکی اولیه و تحت تاثیر نیروی واندروالس کلر، ترکیبات کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها، آفت کش ها و حشره کش های مورد استفاده در کشاورزی، طعم، بو و مزه نامطبوع آب را جذب می کند.

به صورت کلی فرآیند تصفیه آب در این فیلتر با عبور آب از بین دانه های کربن انجام می شود.

فیلتر کربن فعال گرانول اینلاین خانگی گلدن مجهز به اتصالات سر خود است و برای نصب این فیلتر احتیاجی به تهیه اتصالات جداگانه نمی باشد. نوع اتصال به کار برده شده در این فیلتر فیتینگی است و نحوه نصب و باز و بسته کردن آن بسیار آسان است.

دقت داشته باشید برای استفاده از این فیلتر، حتما قبل از نصب باید آن را شسنتشو دهید و حداقل 15 لیتر آب اول قابل استفاده نمی باشد و نباید وارد فیلترهای بعدی دستگاه شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی گلدن

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی گلدن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط