فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی نایس واتر NICE WATER

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی نایس واتر NICE WATER

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی نایس واتر از فیلترهای خطی (اینلاین) است که ذرات کربن پودری فعال به همراه محفظه فیلتر می آید و برای استفاده از آن در دستگاه به هوزینگ یا محفظه فیلتر احتیاجی نمی باشد.

فیلترهای اینلاین تنها در برخی از دستگاه های تصفیه آب که تمامی فیلترهای آن به صورت خطی نصب می شوند قابلیت استفاده دارد.

درون این فیلتر را ذرات کربن پودری پر کرده اند. هر کدام از دانه های کربن موجود در فیلتر فعال شده اند و قدرت جذب بالایی در حذف ناخالصی ها دارند.

آب با ورود به این فیلتر و طی ایجاد تماس با ذرات کربن مواد شیمیایی درون خود چون کلر و مشتقات آن، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طعم و مزه نامطبوع خود را کاملا از دست می دهد و این آلاینده ها به واسطه جذب اولیه وارد منافذ ذرات کربن شده و کربن ها با قدرت جذب بالا این آلاینده ها را درون خود نگه می دارد و به آنها اجازه بازگشت به آب را نمی دهد.

ظرفیت تصفیه آب توسط فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی اینلاین نایس واتر 2500 گالن آب می باشد که برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار مناسب است.

پس از آن فیلتر توان خود را در جهت تصفیه آب از دست می دهد و به عنوان فیلتر پیش تصفیه، تعویض به موقع آن در افزایش طول عمر فیلترهای بعدی بسیار موثر است.

کمپانی نایس واتر (nice water) در ساخت این فیلتر تمامی استانداردها و نکات بهداشتی را رعایت نموده است.

علاوه بر اینکه کربن درون این فیلتر بر پایه مواد گیاهی ساخته شده است، مواد اولیه بسیار مرغوبی نیز در ساخت بدنه فیلتر اینلاین نایس واتر به کار برده اند. به همین علت این فیلتر موفق به اخذ گواهی بین المللی از استانداردهای WQA، NSF و FDA شده است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی نایس واتر NICE WATER

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین خانگی نایس واتر NICE WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط