فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ aqua spring

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ aqua spring

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ (aqua spring) در دومین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد. این فیلتر را با نام های کربن پودری (UDF) و کربن فعال گرانول (GAC) می نامند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ باعث حذف کلر، آفت کش ها، مواد شیمیایی، رنگ، بو و مزه ی نامطبوع آب می شود. فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ از پوسته نارگیل تهیه شده است و کاملا گیاهی و باکیفیت است.

آکوا اسپرینگ (aqua spring) یک کمپانی تایوانی است که به تولید دستگاه های تصفیه آب و قطعات و تجهیزات آن پرداخته است.

این کمپانی با در نظر گرفتن استانداردها و گواهینامه ها دستگاه های خود را تولید می کند به همین دلیل یکی از باکیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ به صورت کارتریجی طراحی شده است و نیاز به هوزینگ دارد و با طراحی استانداردی که دارد می توان در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار داد.

این فیلتر از دانه های کربن فعال شده و دانه بندی شده تشکیل شده است که آب با عبور از این کربن ها، بخشی از آلاینده های خود را از دست می دهد.

فیلترهای کربن اکتیو جزء فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب هشتند که آب را برای عبور از فیلتر ممبران آماده می کنند. فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر تصفیه آب است که آب را تا حدود 98% تصفیه می نماید و تقریبا به آب خالص تبدیل می کند.

فیلتر ممبران بسیار گرون تر از فیلترهای دیگر است به همین دلیل قبل از این فیلتر سه فیلتر پیش تصفیه قرار می دهند تا فیلتر ممبران دیرتر خراب شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ aqua spring

فیلتر کربن اکتیو گرانول آکوا اسپرینگ aqua spring

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط