فیلتر کربن اکتیو گرانول آنتی باکتریال نایس واتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول آنتی باکتریال نایس واتر

کمپانی نایس واتر (Nice water) یکی از معروف ترین و مطرح ترین برندها در زمینه تصفیه آب است و سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

محصولات کمپانی نایس واتر با تکنولوژی های روز دنیا طراحی و تولید می شوند و از نظر کیفیت و بهداشت مورد تایید بسیاری از نهادهای بین المللی قرار گرفته اند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آنتی باکتریال نایس واتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و خواص فوق العاده آن در تصفیه آب باعث شده تا جزء یکی از پرفروش ترین فیلترهای تصفیه شناخته شود.

این فیلتر حاوی کربن فعال پودری می باشد و قابلیت ویژه آن نسبت به سایر فیلترهای کربنی این است که خاصیت آنتی باکتریالی دارد و پوششی از نقره فعال شده بر روی آن قرار گرفته است.

نقره به دلیل قابلیت استریل کنندگی و ضد باکتریایی قوی در صنعت تصفیه آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و گاه به صورت جدا و گاهی به صورت ترکیب با فیلترهای دیگر تولید می شود.

بنابراین این فیلتر علاوه بر اینکه با استفاده از کربن فعال بو، مزه، طعم و رنگ نامطبوع آب و مواد شیمیایی مانند کلر را از بین می برد، بلکه بسیاری از میکروارگانیسم ها و ویروس های زنده فعال را از آب حذف می کند.

طراحی این فیلتر با سایر فیلترهای هوزینگی تفاوت دارد و جهت نصب قرار دادن آن درون هوزینگ بسیار مهم است.

به همین دلیل پیشنهاد می شود برای نصب فیلتر کربن فعال گرانول به این نکته توجه داشته باشد و یا این کار را به متخصص تصفیه آب بسپارید.

فیلتر کربن فعال گرانول آنتی باکتریال نایس واتر توسط سازمان های جهانی WQA و NSF بررسی و مورد تایید قرار گرفته است و این خود نشانگر کیفیت بالای این محصول می باشد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول آنتی باکتریال نایس واتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول آنتی باکتریال نایس واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط