فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سوله آکوا soleaqua

فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سوله آکوا soleaqua

رزین تبادل یونی دانه های بسیار ریز و کوچک پلیمری که حلال نیست و انداره ی آن معمولا بین 5/0 تا 1 میلیمتر می باشد.

جذب بسیار بالای سطح رزین و گرفتن یون ها و آزاد کردن یون های دیگر باعث شده است که رزین تبادل یونی نامیده شود. فیلتر کارتریج رزینی از رزین تبادل یونی تشکیل شده است که رنگ آن سفید یا زرد است.

گستردگی استفاده از رزین تبادل یونی بسیار زیاد می باشد به طوری که در انواع فعالیت های خالص سازی و ضد عفونی استفاده می شود اما بیشترین استفاده از آن در جهت کم کردن سختی آب است.

رزین ها به سه دسته ی رزین آنیونی برای حذف ذرات دارای بار منفی ،رزین کاتیونی برای حذف ذرات دارای بار مثبت و رزین میکس بد برای حذف ذرات دارای بار منفی و مثبت تقسیم می شوند که رزین آنیون و کاتیون قابلیت احیا را دارند.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی که آب خروجی آن برا ی همه ی مصارف و شرب استفاده می شود ، اگر به روش اسمر معکوس revers osmosis  کار کند به این معنا که فیلتر اصلی و مرحله ی چهارم آن فیلتر ممبران باشد دیگر از فیلتر رزینی استفاده نمی شود و عمل جداسازی آلودگی ها توسط فیلتر ممبران انجام می شود.

به طور کلی تفاوت فیلتر رزینی و فیلتر ممبران در روش عملکرد است که به صورت تغییر شیمیایی و فیزیکی انجام می شود.

فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سوله آکوا soleaqua  در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود که روش دستگاه فیلتراسیون باشد که معمولا برای هزینه ی بالای این فیلتر آن را در مراحل پایانی قرار می دهند تا عمر رزین با سختی آب کم نشود.

فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سوله آکوا soleaqua

فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سوله آکوا soleaqua

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط