فیلتر پلی پروپیلن آکوا پیور  AQUA PURE

فیلتر پلی پروپیلن آکوا پیور  AQUA PURE :

اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب آکوا پیور فیلتر کارتریجی پلی پروپیلن یا PP است که از اهمیت ویژه ای در مراحل تصفیه برخوردار است.

فیلتر پلی پروپیلن از جنس الیاف است که هرچقدر تراکم الیاف به کار رفته در فیلتر بیشتر باشد، مقدار بیشتری از آلودگی ها و ناخالصی های اولیه را جذب می کند. به دلیل اینکه آب ورودی ابتدا در فیلتر پلی پروپیلن می رود و دارای یک سری املاح درشت و گل و لای است ، زودتر از بقیه فیلترها منافذ آن را پر می کند و نیاز به تعویض زود هنگام دارد. به همین دلیل است که عمر این فیلتر نسبت به باقی فیلترها کمتر است. اگر فیلتر مرحله ی اول آکوا پیور به موقع تعویض نشود باعث افت کیفیت آب می شود.

فیلتر مرحله اول یا همان پلی پروپیلن آکوا پیور هر سه ماه یکبار باید تعویض شود که بر اساس سختی و جنس آب منطقه ممکن است کمتر نیز باشد. از دیگر علائم زمان تعویض فیلتر پلی پروپیلن ، رنگ آن است که پس از جذب آلودگی ها مثل گل ولای ، شن و ماسه از رنگ سفید به رنگ قهوه ای تیره تغییر پیدا می کند.

به طور کلی وظیفه ی اصلی فیلتر پلی پروپیلن آکوا پیور حذف گل و لای، شن و ماسه و ذرات بزرگتر از 5 میکرون می باشد.

فیلتر پلی پروپیلن آکوا پیور هم 5 میکرونی می باشد و هم 1 میکرونی که بر اساس نوع دستگاه های تصفیه آب آکوا پیور انتخاب می شود.

فیلتر پلی پروپیلن Aqua pure به صورت کارتریجی می باشد. یعنی نیاز به یک هوزینگ دارد و بدون هوزینگ نمی توان از آن استفاده کرد.

آکوا پیور یک کمپانی تولید کننده دستگاه های تصفیه آب است که در کشور تایوان قرار دارد. تمام قطعات و فیلترهای این دستگاه تایوانی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا وارد کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه تصفیه آب آکوا پیور به صورت اصل ، ارجینال و محصول کشور تایوان می باشد.

فیلتر پلی پروپیلن آکوا پیور  AQUA PURE

فیلتر پلی پروپیلن آکوا پیور  AQUA PURE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط