فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی RO ، فیلتر ممبران از اصلی ترین فیلترهای دستگاه است و از مخزن برای ذخیره آب استفاده می شود.

ممکن است آب به علت راکد ماندن در تانک های ذخیره تصفیه آب طعم و بو بدی بگیرد، به همین دلیل در دستگاه های تصفیه کننده آب نیمه صنعتی از فیلترهای پست کربن برای حذف بو و طعم ناشی از ماندن آب در مخازن دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود.

 در فیلترهای پست کربن نیمه صنعتی باید به کیفیت کربن استفاده شده در ساختار فیلتر توجه شود و باید بر پایه گیاهی باشد تا موجب آلایندگی آب نشود.

مواردی در طول عمر فیلتر پست کربن تاثیر گذار است از جمله دقت و کیفیت فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن تصفیه آب نیمه صنعتی بعد از فیلتر ممبران نصب می شود اگر ممبران کیفیت مناسبی نداشته باشد آلاینده های آب را حذف نمی کند و وارد فیلتر پست کربن شده و باعث کوتاه شدن طول عمر این فیلتر می شود.

اگر کیفیت مخزن تصفیه آب نیمه صنعتی بالا باشد آب داخل آن بو و طعم بد نخواهد گرفت و فیلتر پست کربن عملکرد مناسبی خواهد داشت و طول عمر آن کاهش نمی یابد.

 میزان آب مصرفی اگر از میزان ظرفیت در نظر گرفته شده بیشتر باشد در طول عمر فیلترهای پست کربن تاثیرگذار است.

در ساختار فیلتر پست کربن باید کربن فعال با کیفیت استفاده شود تا آلاینده های موجود در آب را به خوبی حذف نماید در غیر این صورت طول عمر فیلتر پست کربن متغییر می باشد.

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط