فیلتر پست کربن خانگی ورتون 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی ورتون 1500 گالن
به کار بردن فیلتر با کیفیت و سالم، تاثیر گذارترین عامل در کیفیت آب خروجی از دستگاه است، به گونه ای که اگر فیلتر به کار برده شده در دستگاه کیفیت لازم را نداشته باشد نه تنها قادر به تصفیه آب نمی باشد بلکه حتی می تواند ناخالصی های مضری را به آب در حال جریان اضافه کند.
فیلتر پست کربن خانگی ورتون 1500 گالن از فیلترهای تصفیه آب خانگی و ساخت کشور تایوان است که تمامی الزامات بهداشت و ایمنی در جهت حفظ سلامت مصرف کننده و کیفیت هر چه بیشتر آب در آن رعایت شده است. تمامی مواد اولیه به کار برده شده در این فیلتر دارای گرید غذایی هستند و هیچ مغایرتی با سلامت انسان ندارد. این فیلتر همچنین موفق به اخذ گواهی بین المللی از استانداردهای WQA، NSF و FDA شده است.
یکی از مزیت های این فیلتر به کار بردن اتصالات سر خود در محل ورود و خروجی آب است. این اتصالات از نوع فیتینگی هستند و علاوه بر عایق بندی قوی، بسیار آسان باز و بسته می شوند. بنابراین برای نصب این فیلتر نیازی به تهیه کردن اتصالات جداگانه نمی باشد.
فیلتر پست کربن خانگی ورتون 1500 گالن حاوی ذرات کربن پودری فعال است، این کربن ها بر پایه مواد گیاهی ساخته شده اند و از قدرت جذب بالایی برخوردار هستند. این فیلتر تمامی ناخالصی های احتمالی آب ذخیره شده درون مخزن را جذب می کند و به عنوان آخرین فیلتر دستگاه تصفیه آب نقش موثری در بهبود طعم و مزه آب دارد.
طول عمر فیلتر پست کربن با توجه به کیفیت فیلتر ممبران، کیفیت مخزن و میزان آب مصرفی تغییر پیدا می کند. اما عموما می توان تا 1 سال از این فیلتر استفاده کرد. به دلیل جایگاه ویژه ای که این فیلتر در دستگاه دارد، تعویض به موقع آن در بهبود کیفیت آب خروجی موثر است.

فیلتر پست کربن خانگی ورتون 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی ورتون 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط