فیلتر پست کربن خانگی نانوتک 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی نانوتک 1500 گالن

کیفیت فیلترهای به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی مهم ترین عامل در تعیین کیفیت و سلامت آب خروجی از دستگاه است، بنابراین برای داشتن آب سالم و پاک از دستگاه تصفیه آب خانگی مهم ترین و اولین اولویت استفاده از فیلترهای با کیفیت و درجه یک می باشد.

فیلتر پست کربن خانگی نانوتک 1500 گالن از فیلترهای اینلاین یا خطی است و می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به عنوان پنجمین فیلتر دستگاه استفاده کرد.

فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا آب ذخیره شده در مخزن را مجددا تصفیه کند، زیرا ممکن است مخزن کیفیت لازم را برای ذخیره سازی آب نداشته باشد و سبب ایجاد طعم و مزه نامطبوع در آب شود.

این فیلتر از مواد اولیه مرغوب ساخته شده و کلیه استانداردهای ایمنی و بهداشتی در ساخت آن رعایت شده است، اما نسبت به سایر فیلترهای تصفیه برتر از شهرت چندانی برخوردار نیست.

فیلتر پست کربن خانگی نانوتک از کربن فعال پودری تشکیل شده است. این کربن ها از مواد اولیه گیاهی ساخته شده اند و ظرفیت گسترده ای برای به دام انداختن آلاینده ها دارد.

ذرات کربن پودری فعال با دقت بالا انواع مواد شیمیایی احتمالی موجود در آب را به خود جذب می کند و برای بهبود طعم، بو و مزه آب خروجی از دستگاه بسیار موثر است.

فیلتر پست کربن خانگی نانوتک 1500 گالن مورد تایید سازمان های جهانی FDA، WQA و NSF قرار گرفته است و این خود نشان از اعتبار و کیفیت این محصول می دهد.

این فیلتر توان فیلتراسیون 1500 گالن معادل 5600 لیتر آب را دارد و حداکثر مدت زمان استفاده از آن در دستگاه تا یک سال است.

فیلتر پست کربن خانگی نانوتک 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی نانوتک 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط