فیلتر پست کربن خانگی مجیک استار

فیلتر پست کربن خانگی مجیک استار

فیلتر مرحله پنجم دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، با عنوان فیلتر پست کربن یا کربن نهایی شناخته می شود و جزء فیلترهای اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است.

این فیلتر در اغلب موارد آخرین فرآیند تصفیه و یا فیلتراسیون آب را انجام می دهد و نقش مهمی در بهبود طعم و مزه کیفیت آب خروجی از دستگاه دارد.

فیلتر پست کربن خانگی مجیک استار یکی از فیلترهای بسیار مرغوب و پر مصرف خانگی است که می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

این فیلتر همانند فیلتر کربن فعال گرانول از دانه های ریز کربن فعال پودری تشکیل شده است و این کربن ها درون محفظه ای شبیه به کپسول قرار گرفته اند.

جنس بدنه این فیلتر از پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی است و هیچ گونه طعم و مزه ناخوشایندی به آب اضافه نمی کند.

این فیلتر به صورت اینلاین ساخته شده است، یعنی بر خلاف فیلتر های کارتریجی پس از اتمام طول عمر به صورت یکجا و کامل تعویض می شود و فیلتر جدید جایگزین آن می شود. بنابراین به لحاظ بهداشت کاملا قابل اطمینان است.

فیلتر پست کربن خانگی مجیک استار موفق به دریافت تاییدیه از استاندارد های جهانی WQA و NSF شده است و این خود نشانگر سلامت و کیفیت بالای این فیلتر می باشد.

حداکثر فشار قابل تحمل این فیلتر تا 125 psi می باشد و می تواند محوده گسترده ای از دمای متغیر آب ورودی را نیز تحمل کند. علاوه بر این کربن به کار برده شده در این فیلتر از پوست نارگیل تهیه شده است و کاملا با سلامت انسان سازگار است.

فیلتر پست کربن خانگی مجیک استار

فیلتر پست کربن خانگی مجیک استار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط