فیلتر پست کربن خانگی لونا تک 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی لونا تک 1500 گالن

فیلتر پست کربن آخرین فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی است که به کارگیری از نوع مرغوب آن در دستگاه تاثیر بسزایی در تعیین کیفیت آب خروجی از دستگاه دارد.

البته در اغلب موارد پس از فیلتر پست کربن فیلترهای مکمل دیگری به کار برده می شود و در این صورت فیلتر پست کربن به عنوان پنجمین فیلتر به کار برده می شود و فرآیند تصفیه آب را با عبور آب تکمیل می کند.

فیلتر پست کربن خانگی لونا تک 1500 گالن یکی از فیلترهای تصفیه آب خانگی بسیار با کیفیت است که می توان از آن در مسیر جریان آب در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

تنها با استفاده از شیلنگ تصفیه و بدون نیاز به هیچ گونه اتصالی می توان این فیلتر را در دستگاه نصب کرد.

زیرا در هر دو مسیر آب ورودی و خروجی از این فیلتر از دو اتصال فیتینگی سر خود استفاده شده است.

این فیلتر حاوی ذرات کربن فعال پودری می باشد که از مواد اولیه کاملا ارگانیک تهیه شده است و از قدرت جاذب بالایی برای جذب آلاینده ها برخوردار می باشد.

با اینکه آب ورودی به این فیلتر توسط اصلی ترین فیلتر سیستم RO تصفیه شده است، اما سبب اینکه احتمال آلودگی آب در مخزن به خصوص در شرایطی که بیش از چند سال از دستگاه استفاده شده باشد.

وجود دارد بهتر است آب خروجی از مخزن مجددا تصفیه شود تا طعم و مزه آب بهبود پیدا کند.

فیلتر پست کربن خانگی لونا تک توان تصفیه 1500 گالن آب را دارد و به سبب اینکه بار تصفیه آب توسط این فیلتر بسیار کمتر از فیلترهای کربنی پیش تصفیه است می توان از آن تا یک سال استفاده کرد.

از ویژگی های قابل توجه این فیلتر دارا بودن تاییدیه از سازمان بین المللی NSF است.

فیلتر پست کربن خانگی لونا تک 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی لونا تک 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط