فیلتر پست کربن خانگی سول آکوا مدل ST-10

فیلتر پست کربن خانگی سول آکوا مدل ST-10

سول آکوا (sole aqua) یکی از برندهای فعال در زمینه تصفیه آب است و سال های طولانی در این زمینه فعالیت مستمر دارد.

این کمپانی تحت لیسانس کشور تایوان است و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن نیز واقع در کشور تایوان می باشد.

تمامی محصولات تصفیه آب با برند سول آکوا تحت تاییدیه استانداردهای جهانی قرار دارند و از نظر کیفی و بهداشتی تایید شده می باشند.

فیلتر پست کربن خانگی سول آکوا مدل ST-10 به صورت اینلاین طراحی شده است و می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

این فیلتر در هر دو سر خود دارای رزوه ای است که می توان با استفاده از اتصالات مهره ای شیلنگ را به ورودی و خروجی فیلتر متصل کرد و آن را در مسیر جریان آب قرار داد.

فیلتر پست کربن در مرحله پنجم از دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس قرار می گیرد و آب خروجی از فیلتر ممبران در نهایت به آن وارد می شود.

وظیفه فیلتر پست کربن تصفیه نهایی آب و از بین بردن آلاینده های شیمیایی و مزه و طعم ناخوشایند احتمالی آب که ممکن است از ذخیره ماندن در مخزن به خود گرفته باشد است.

فیلتر پست کربن خانگی سول آکوا مدل ST-10 از کربن فعال پودری بر پایه پوسته نارگیل طراحی شده است و کیفیت بسیار بالای کربن و حتی بدنه به کار برده شده در فیلتر باعث شده تا بازدهی آن در تصفیه آب بسیار بالا باشد.

این فیلتر همچنین موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از استاندارد جهانی WQA است.

تعویض به موقع فیلتر پست کربن اهمیت بسزایی در کیفیت و طعم آب خروجی از دستگاه دارد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود نهایتا هر سال یک بار فیلتر پست کربن را تعویض نمایید.

فیلتر پست کربن خانگی سول آکوا مدل ST-10

فیلتر پست کربن خانگی سول آکوا مدل ST-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط