فیلتر پست کربن خانگی ریلکس 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی ریلکس 1500 گالن

یکی از مهم ترین فاکتورها برای تعیین کیفیت فیلترهای پست کربن جنس مواد اولیه به کار برده شده در ساخت بدنه و جنس کربن موجود در فیلتر است.

فیلتر پست کربن به عنوان آخرین فیلتر دستگاه یا پنجمین فیلتری که عموما تصفیه و فیلتراسیون نهایی آب را به عهده دارد، با تصفیه مجدد آب ذخیره شده درون مخزن بو، مزه و طعم ناخوشایند آب را از بین می برد.

به دلیل جایگاه مهمی که فیلتر پست کربن در دستگاه دارد انتخاب نوع با کیفیت آن بسیار مهم است.

فیلتر پست کربن خانگی ریلکس 1500 گالن با کلیه لوازم و مواد اولیه بسیار مرغوب ساخته شده است و به همین دلیل موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از استانداردهای جهانی FDA، NSF و WQA شده است.

تاییدیه از این سازمان های معتبر به عنوان ویژگی بسیار مثبت برای این فیلتر به شمار می آید و باعث شده تا مصرف کنندگان با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند.

این فیلتر توان تصفیه 1500 گالن معادل 5600 لیتر را دارد و پس از آن توان خود را در تصفیه آب از دست می دهد، در واقع کربن ها ظرفیت جذب حجم مشخصی از آلاینده را دارند.

پس از اینکه اشباع شوند نمی توانند آلاینده های احتمالی درون مخزن و طعم و مزه ناخوشاینده آب را از بین ببرند.

جنس کربن های به کار برده شده در این فیلتر از پایه مواد اولیه گیاهی و درجه یک است و می تواند با دقت بالا املاح شیمیایی موجود در آب را حذف کند.

این فیلتر پس از حدودا یک سال مصرف و تصفیه 1500 گالن آب نیاز به تعویض پیدا می کند و برای بهبود طعم و مزه آب خروجی تعویض به موقع آن بسیار مهم است.

فیلتر پست کربن خانگی ریلکس 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی ریلکس 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط