فیلتر پست کربن خانگی داینامیس 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی داینامیس 1500 گالن

فیلتر پست کربن پنجمین و در برخی موارد آخرین فیلتر تصفیه آب است که وظیفه تصفیه نهایی آب را بر عهده دارد و در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به جهت تصفیه مجدد آب ذخیره شده درون مخزن به کار برده می شود.

به سبب جایگاه مهم این فیلتر، استفاده از بهترین نوع آن بسیار مهم است و باید با دقت بالایی انتخاب شود.

فیلتر پست کربن خانگی داینامیس 1500 گالن یکی از مرغوب ترین انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی است که ساختاری کاملا استاندارد دارد .

به گونه ای طراحی شده است که با تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس  تناسب دارد و کاربردی است.

این فیلتر به صورت خطی یا اینلاین طراحی شده است و از آنجایی که هر دوره کل فیلتر به صورت یکجا تعویض می شود، به لحاظ بهداشتی و ایمنی بسیار قابل اطمینان است.

در هر دو سمت ورود و خروج آب به این فیلتر از اتصالات فیتینگی سر خود استفاده شده است و می توان به راحتی شیلنگ تصفیه آب را به فیلتر نصب کرد و فیلتر را در مسیر جریان آب قرار داد.

فیلتر پست کربن خانگی داینامیس 1500 گالن حاوی دانه های کربن فعال پودری فعال است، آنچه که باعث شده این فیلتر جزء یکی از انواع مرغوب فیلتر پست کربن قرار بگیرد.

جنس کربن به کار برده شده در فیلتر است که از مواد اولیه گیاهی ساخته شده می باشد و هیچ گونه عوارضی برای سلامتی مصرف کننده ندارد.

این فیلتر توانایی محدودی در تصفیه آب دارد و طبق اظهارت شرکت سازنده قادر به تصفیه و مصرف 1500 گالن آب است، پس از آن توانایی این فیلتر از بین می رود و بهتر است نهایتا پس از یک سال تعویض شود.

فیلتر پست کربن خانگی داینامیس 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی داینامیس 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط