فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5

فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5

فیلتر پست کربن از مهم ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس است که وظیفه دارد آب ذخیره شده درون مخزن را مجددا تصفیه کند تا آلاینده های احتمالی درون آن حذف شوند.

آب در سیستم اسمز معکوس پس از گذر از فیلتر ممبران وارد مخزن می شود و ممکن است ساعت های طولانی درون مخزن ذخیره باقی بماند، به همین دلیل ممکن است با تغییراتی چون ایجاد بو و مزه نامطبوع همراه شود. به همین علت توسط فیلتر پست کربن دوباره تصفیه می گردد و کیفیت لازم را بدست می آورد.

فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5 ساخت کشور تایوان می باشد و از با کیفیت ترین فیلترهایی است که قابلیت نصب در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارد. این فیلتر توانسته است مورد تایید سازمان های FDA،NSF ، CE و WQA قرار بگیرد، همین ویژگی سبب شده است تا این فیلتر به یکی از پرفروش ترین فیلترهای تصفیه آب تبدیل شود.

کربن درون این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است. کربن ساخته شده از پوسته نارگیل از با کیفیت ترین و بهترین نوع کربن می باشد و با سلامتی انسان بسیار سازگار است.

فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5 بدنه ای به رنگ سفید دارد و از نوع اینلاین است. بدنه این فیلتر از پلاستیک با استاندارد مواد غذایی ساخته شده است به همین علت هیچ گونه تغییری در کیفیت آب به وجود نمی آورد.

همچنین بسیار مقاوم است و قابلیت این را دارد که آب ورودی را با شرایط مختلف از نظر دما و فشار تصفیه کند.

کربن درون فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5 به صورت پودر در آمده است و قابلیت تصفیه 1500 گالن آب را دارد. تعویض به موقع این فیلتر در کیفیت آب خروجی از سیستم بسیار تاثیر گذار است.

فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5

فیلتر پست کربن خانگی اوکی واتر مدل S5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط