فیلتر پست کربن خانگی ارگانیک

فیلتر پست کربن خانگی ارگانیک
فیلتر پست کربن یکی از 5 فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و آب با گذر از آن به طور کامل مراحل تصفیه را پشت سر گذاشته و برای شرب اماده می شود،البته در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بعد از فیلتر پست کربن از فیلتر های مکمل دیگری نیز استفاده می شود که در بالاتر بردن کیفیت آب بسیار موثر هستند.
فیلتر پست کربن خانگی ارگانیک محصولی از کشور تایوان می باشد و کمپانی سازنده آن به عنوان یکی از سازندگان معروف و به نام در صنعت تصفیه آب فعالیت می کند.این فیلتر به لحاظ کیفیت کاملا تضمین شده است،زیرا مورد تایید استاندارد های جهانی WQA و NSF و FDA قرار گرفته است و این خود ضامن سلامت و کیفیت بالای فیلتر است.
این فیلتر قادر است 1500 گالن آب را تصفیه کند،البته علاوه بر میزان مصرف آب،کیفیت آب ورودی،کیفیت مخزن و سلامت ممبران در تعیین طول عمر فیلتر پست کربن نقش دارد.اما به صوت کلی فیلتر پست کربن نهایتا هر سال یک بار باید تعویض شود،در غیر این صورت کارایی خود را از دست داده و آب خروجی از دستگاه دچار طعم و مزه نامطبوع می شود.بنابراین تعویض به موقع فیلتر پست کربن بسیار مهم است و باید رعایت شود.
فیلتر پست کربن حاوی دانه های کربن فعال پودری است که با قدرت بالا بو،مزه و طعم نامطبوع احتمالی آب را که ممکن است از ذخیره ماندن در مخزن به خود گرفته باشد تصفیه می کند،به صورت کلی این فیلتر در بهبود طعم و مزه آب بسیار تاثیر گذار است.
بدنه فیلتر پست کربن خانگی ارگانیک از پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده است و می تواند فشاری تا حداکثر125 psi و آب را با حداکثر دمای 100 درجه فارنهایت تصفیه کند.

فیلتر پست کربن خانگی ارگانیک

فیلتر پست کربن خانگی ارگانیک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط