فیلتر پست کربن خانگی آکوا کلییر 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی آکوا کلییر 1500 گالن

فیلتر پست کربن در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس معمولا به عنوان آخرین فیلتری به حساب می آید که وظیفه تصفیه و حذف ناخالصی ها را دارد. در واقع فیلترهای اصلی دستگاه اسمز معکوس 5 مرحله می باشند و فیلتر پست کربن در پنجمین مرحله وظیفه فیلتراسیون نهایی آب را برعهده دارد.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا کلییر 1500 گالن به عنوان یکی از فیلترهای با کیفیت که موفق به اخذ تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA و NSF شده است، می تواند 1500 گالن یا 5676 لیتر آب ورودی به دستگاه را با دقت بالا تصفیه کند و تمامی ناخالصی های احتمالی درون آب را از بین ببرد.

از آنجایی که آب قبل از ورود به این فیلتر ساعاتی را در مخزن ذخیره مانده است، ممکن است انواعی از ناخالصی ها به آن اضافه شوند. به همین علت این فیلتر در انتهای مسیر آب خروجی از دستگاه قرار می گیرد تا آب را مجددا تصفیه کند.

این فیلتر به صورت کپسولی ساخته شده است که درون آن حاوی ذرات کربن پودری فعال است. اطراف کربن ها را پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن با گرید غذایی پوشانده است و به رنگ سفید است.

بدنه فیلتر پست کربن خانگی آکوا کلییر 1500 گالن بسیار مقاوم است و می تواند فشار آب را تا 125 PSI تحمل کند. این فیلتر همچنین آب ورودی با 42 درجه سانتی گراد را تحمل و سپس تصفیه می کند.

کمپانی آکوا کلییر (aqua clear) به عنوان سازنده این فیلتر، تمامی استانداردهای لازم را در ساخت فیلتر رعایت کرده است و از کربن های بسیار با کیفیت و ساخته شده از مواد گیاهی درون این فیلتر استفاده کرده است.

تعویض به موقع فیلتر پست کربن در کیفیت آب خروجی از دستگاه بسیار مهم است. با توجه به محدوده مشخص شده از سوی شرکت سازنده این فیلتر پس از تصفیه 1500 گالن آب نیاز به تعویض دارد.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا کلییر 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی آکوا کلییر 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط