فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن

فیلتر پست کربن یکی از پنج فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس طبق گزارشات سازمان بهداشت جهانی به حساب می آید و در پنجمین مرحله و در برخی موارد به عنوان آخرین فیلتر مورد استفاده قرار می گیرد.

البته در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی پس از فیلتر پست کربن، فیلترهای دیگری نیز قرار می گیرند که به عنوان فیلترهای افزودنی به حساب می آیند.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن ساخت کمپانی معروف و معتبر تایوانی آکوا پرو می باشد که مطابق با به روزترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است. تمامی مواد اولیه ای که در ساخت این فیلتر استفاده شده اند دارای گرید غذایی می باشند و از نظر بهداشتی مورد اطمینان هستند.

علاوه بر بدنه فیلتر، کربن مورد استفاده درون آن نیز بر پایه گیاهی می باشد و از کیفیت بالایی بهره مند است.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن حاوی ذرات کربن پودری فعال شده می باشد و قابلیت تصفیه 1500 گالن آب را دارد. در واقع پس از گذر حجم معینی از آب ذرات کربن اشباع می شوند و قابلیت خود را در حذف ناخالصی ها از دست می دهند.

به صورت خلاصه فرآیند جذب آلودگی ها توسط فیلتر پست کربن به این صورت است که آب ذخیره شده درون مخزن وارد این فیلتر شده تا تصفیه نهایی را پشت سر بگذارد. این فیلتر تمامی ذرات و ناخالصی های احتمالی درون آب را از بین می برد و سبب بهبود طعم و مزه آب می شود.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است و بدلیل ابعاد استاندارد و ساختار مناسب می تواند در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب شود.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی آکوا پرو 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط