فیلتر پست کربن خانگی آکواجوی aqua joy

فیلتر پست کربن خانگی آکواجوی aqua joy

با توجه به اینکه در چندین سال اخیر منابع آب در معرض آلودگی ها و آلاینده های مختلفی قرار گرفته اند، آب ورودی به منازل حاوی املاح شیمیایی می باشد که بهتر است مورد استفاده قرار نگیرد.

با اینکه این آب در تصفیه خانه ها طی مراحل مختلف تصفیه می شوند اما 100% قابل اطمینان نیستند و بهتر است با دقت بیشتری تصفیه گردند. از این رو کمپانی های مختلفی اقدام به تولید دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی کرده اند. یکی از این کمپانی ها آکواجوی (aqua joy) می باشد.

فیلتر پست کربن خانگی آکواجوی ساخت کشور کانادا است و به عنوان فیلتر مرحله پنجم پس از فیلتر ممبران در دستگاه قرار می گیرد. در واقع این فیلتر آخرین فیلتر از سیستم است که وظیفه دارد تا ناخالصی های احتمالی را حذف کند.

فیلتر پست کربن به صورت اینلاین طراحی شده است و کربن های درون آن به شکل پودری در آمده اند و درون کپسولی از جنس پلاستیک food grade قرار گرفته می باشند.

کربن های موجود در این فیلتر بر پایه پوسته نارگیل می باشند و از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار هستند. این کربن ها مواد شیمیایی و آلاینده های درون آب را به خود جذب می کنند و با نیروی قوی مانع از بازگشت دوباره آن ها به آب درون فیلتر می شوند.

این فیلتر توانسته است تاییدیه استانداردهای بین المللی FDA وNSF  را از آن خود کند و این خود نشان از کیفیت و کارایی بالای این فیلتر می دهد.

فیلتر پست کربن (post carbon) تحت عوامل مختلفی طول عمر متغیر دارد. برای مثال تعویض به موقع ممبران، کیفیت مخزن ذخیره و غیره در طول عمر این فیلتر موثرند.

اما در اغلب موارد فیلتر پست کربن تا حداکثر یک سال قابلیت استفاده دارد. تعویض به موقع این فیلتر بسیار مهم است. زیرا کیفیت آب خروجی به نوعی به عملکرد صحیح  فیلتر پست کربن وابسته می باشد.

فیلتر پست کربن خانگی آکواجوی aqua joy

فیلتر پست کربن خانگی آکواجوی aqua joy

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط