فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدل PC-2019

فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدل PC-2019

فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدلPC-2019  به صورت کپسولی طراحی شده است که درون آن با ذرات کربن پودری فعال شده پر شده است. این فیلتر به صورت اینلاین طراحی شده است و برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی در پنجمین مرحله طراحی شده است.

آب ورودی به این فیلتر از مخزن خارج می شود و فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا انواع آلاینده های احتمالی را که ممکن است آب از ذخیره ماندن در مخزن به خود جذب کرده باشد، حذف کند و طعم و مزه آب را نیز بهبود ببخشد.

فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدلPC-2019  ساخت کشور تایوان می باشد و کمپانی آرتک پیور (artec pure) به عنوان سازنده در طراحی و ساخت این فیلتر تمامی استانداردهای لازم و جهانی را به کار برده است و از مواد اولیه درجه یکی برای ساخت این فیلتر استفاده کرده است.

علاوه بر اینکه بدنه فیلتر از جنس پلاستیک با گرید غذایی است و هیچ گونه ناخالصی را به آب اضافه نمی کند بلکه کربن درون فیلتر نیز از جنس پوسته نارگیل است و با سلامتی بدن انسان کاملا سازگار است.

به همین دلیل فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدل PC-2019  موفق شده است تا تاییدیه از استانداردهای جهانی نظیر WQA،SGS  وNSF را از آن خود کند.

عوامل متعددی در طول عمر فیلتر پست کربن تاثیر گذار هستند و باعث می شوند تا فیلتر پست کربن در شرایط های مختلف طول عمر متغیر داشته باشد.

میزان مصرف آب، ظرفیت تصفیه آب، کیفیت مخزن ذخیره، کیفیت فیلتر ممبران از عوامل مهم و تعیین کننده در طول عمر این فیلتر هستند. در اغلب موارد از فیلتر پست کربن می توان تا یک سال بهره برد.

تعویض به موقع فیلتر پست کربن به عنوان آخرین فیلتر تاثیر بسزایی در کیفیت آب خروجی دارد، بنابراین نسبت به تعویض به موقع آن اقدام نمایید.

فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدل PC-2019

فیلتر پست کربن خانگی آرتک پیور مدل PC-2019

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط