فیلتر پست کربن تصفیه آب c.c.k مدل NPC 10

فیلتر پست کربن تصفیه آب c.c.k مدل NPC 10

از آنجایی که روند تصفیه آب در سیستم های اسمز معکوس کمی زمان بر است از مخزن تصفیه جهت ذخیره نمودن آب تصفیه شده استفاده می کنند تا آب تصفیه شده و سالم همیشه در اختیار مصرف کنندگان قرار داشته باشد.

آب تصفیه شده ممکن است ساعت های طولانی درون مخزن باقی بماند. ممکن است این آب در معرض رسوبات قرار بگیرد و یا بدلیل کیفیت پایین مخزن دچار تغییراتی احتمالی در طعم، مزه و بو ناخوشایند شود. از این رو بهتر است آب مجددا تصفیه شود تا آلاینده های احتمالی درون آن حذف شوند.

تصفیه مجدد آب ذخیره شده در مخزن بر عهده فیلتر پست کربن است. فیلتر پست کربن c.c.k مدل NPC 10 یکی از مناسب ترین فیلترهایی است که می تواند در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار بگیرد.

طراحی این فیلتر به صورت کارتریجی است. به این معنا که بلوک کربن و محفظه فیلتر به صورت یکپارچه و یکجا طراحی شده اند. کربن موجود در این فیلتر از پوسته نارگیل ساخته شده است و طی فرآیندهای خاص فعال شده است.

کربن فعال شده ساختاری بسیار متخلخل دارد و درون آن منافذ بسیار ریزی تشکیل شده می باشند. آلاینده های احتمالی موجود در آب درون این منافذ قرار می گیرند و با قدرت بالا درون کربن نگه داشته می شوند.

فیلتر پست کربن خانگی سی سی کی مدل NPC 10  توانسته است تاییدیه استانداردهای جهانی WQA و NSF را از آن خود کند و این خود نشان از کیفیت بالای این فیلتر می دهد.

طول عمر فیلتر پست کربن بسته به عواملی چون کیفیت و دقت فیلتر ممبران، کیفیت مخزن ذخیره، میزان مصرف آب و کیفیت کربن متغیر می باشد. اما در اغلب موارد می توان از این فیلتر تا 1 الی 1.5 سال بهره برد.

فیلتر پست کربن تصفیه آب c.c.k مدل NPC 10

فیلتر پست کربن تصفیه آب c.c.k مدل NPC 10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط