فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

آب ورودی به فیلترهای پست کربن خانگی از مخزن ذخیره خارج شده است و به صورت مستقیم به فیلتر پست کربن وارد می شود، بنابراین آبی که وارد فیلتر پست کربن می شود تقریبا تمامی مراحل تصفیه را پشت سر گذاشته است و از نظر کیفیت به درجه مطلوبی رسیده است.

بنابراین فیلتر پست کربن نسبت به سایر فیلترهای کربنی طول عمر بالاتری دارد و در اغلب موارد می توان تا یک سال از آنها استفاده مفید کرد.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا اسپرینگ (aqua spring) یکی از فیلترهایی است که در بالاترین کیفیت و با استفاده از متریال درجه یک ساخته شده است. این فیلتر برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی فارغ از برند سیستم تصفیه مناسب است.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا اسپرینگ همانند سایر فیلترهای پست کربن به صورت اینلاین یا خطی ساخته شده است، یعنی ذرات کربن پودری درون فیلتر به همراه محفظه می آیند و هنگام تعویض محفظه و کربن ها هر دو باهم تعویض می شوند.

کربن به کار برده شده در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است و پوسته ای سفید و ساخته شده از پلاستیک پلی پروپیلن با استاندارد فود گرید اطراف این کربن ها را فرا گرفته است.

این فیلتر وظیفه دارد تا آب ذخیره شده درون مخزن را مجددا تصفیه کند و تمامی آلاینده های احتمالی و بو و مزه نامطبوعی که ممکن است آب از ذخیره ماندن در مخزن به خود گرفته باشد، حذف نماید.

فیلتر پست کربن خانگی آکوا اسپرینگ توان تصفیه 1500 گالن آب را با دقت بالا دارد و به دلیل کیفیت بالا در ساخت و رعایت استانداردهای جهانی بسیار پر فروش است.

فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ AQUA SPRING

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط