فیلتر پست کربن آنتی باکتریال 2500 گالن فلاکستک

فیلتر پست کربن آنتی باکتریال 2500 گالن فلاکستک

فلاکستک (fluxtek) یکی از خوش آوازه ترین کمپانی های سازنده فیلترهای تصفیه آب خانگی است و فیلترهای آن به سبب کیفیت بسیار بالا در ساخت و رعایت تمامی نکات بهداشتی و ایمنی در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از محصولات بسیار نمونه و ویژه این کمپانی فیلتر پست کربن آنتی باکتریال 2500 گالن فلاکستک است.

این فیلتر ساخت کشور تایوان است و دارای تاییدیه از سازمان های WQA، NSF، SGS و ISO می باشد.

در واقع این تاییدیه نشان از کیفیت بسیار بالای فیلتر را می دهد و مصرف کننده می تواند با اطمینان خاطر از آن در دستگاه استفاده کند.

در مواقعی که از طول عمر دستگاه چند سال گذشته باشد و یا فیلترهای دستگاه به موقع تعویض نشوند، این فیلتر می تواند بسیار مناسب و انتخابی ایده آل برای دستگاه به حساب بیاید.

این فیلتر حاوی بلوک های کربن گیاهی و بسیار با کیفیت است که روکشی از جنس نانو سیلور بر روی آن به کار برده شده است.

در واقع ذرات نانویی از جنس نقره در این فیلتر مورد استفاده قرار گرفته اند که می تواند میکروب ها و عوامل بیماری زای درون آب را به طور کامل از بین ببرد.

طبق تحقیقات و آزمایشات انجام شده توسط سازمان SGS آبی که حاوی باکتری اشریشیا کلای بوده و از این فیلتر عبور کند را تا 99.94% پاکسازی می کند.

حداکثر طول عمر مفید فیلتر پست کربن آنتی باکتریال خانگی فلاکستک تا یک الی یک و نیم سال است.

به صورت کلی این فیلتر توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و حتی در صورتی که آب مصرفی از این حجم کمتر باشد، باید پس از مدت زمان مشخص آن را تعویض کرد.

این فیلتر به صورت اینلاین یا خطی ساخته شده است و برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی در پنجمین مرحله کاربرد دارد.

فیلتر پست کربن آنتی باکتریال 2500 گالن فلاکستک

فیلتر پست کربن آنتی باکتریال 2500 گالن فلاکستک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط