فیلتر نخ تابیده 20 اینچ جامبو c.c.k مدل SW-20-J

فیلتر نخ تابیده 20 اینچ جامبو c.c.k مدل SW-20-J

فیلتر نخ تابیده 20 اینچ جامبو c.c.k مدل SW-20-J یکی از بهترین و با کیفیت ترین فیلترها به عنوان فیلتر پیش تصفیه است. این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و درون محفظه قرار می گیرد.

فیلتر نخ تابیده c.c.k مدل SW-20-J در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این فیلتر در مواقعی که کیفیت آب ورودی پایین است و منبع تغذیه آب دستگاه دارای گل و لای فراوانی می باشد بسیار مناسب است. زیرا با استفاده از این فیلتر قبل از فیلتر الیافی، می توان به بالاتر بردن طول عمر فیلتر الیافی بسیار کمک کرد.

فیلتر نخی تصفیه آب 20 اینچ جامبو سی سی کی مدل SW-20-J با دقت 5 میکرون ذرات معلق درون آب را به دام می اندازد و به آنها اجازه خروج از فیلتر را نمی دهد.

جنس این فیلتر از الیاف پلی پروپیلن است. در واقع نخ های پلی پروپیلن حول استوانه ای پیچیده اند و فیلتر نخی را تشکیل داده اند. از آنجایی که این فیلتر توانسته است موفق به اخذ گواهی بین المللی از استانداردهای ISO و WQA شود، پس کارایی و کیفیت لازم را برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب دارد.

فیلتر نخ تابیده 20 اینچ جامبو c.c.k مدل SW-20-J می تواند آب را در محدوده دمای 2-38 درجه سانتی گراد و با فشار 10-40 psi  بپذیرد. همچنین سختی آب ورودی به این فیلتر می تواند تا 1000 ppm باشد. البته آب با سختی بالاتر نیز توسط این فیلتر تصفیه می شود، اما از طول عمر عادی فیلتر کاسته می شود.

تعویض به موقع این فیلتر به عنوان پیش تصفیه بسیار اهمیت دارد. در اغلب موارد از این فیلتر می توان تا حدود 3 ماه استفاده کرد. اما پس از آن فیلتر کارایی لازم را ندارد و باید تعویض گردد.

 فیلتر نخ تابیده 20 اینچ جامبو c.c.k مدل SW-20-J


فیلتر نخ تابیده 20 اینچ جامبو c.c.k مدل SW-20-J

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط