فیلتر نخ تابیده اسلیم دستگاه تصفیه آب

فیلتر نخ تابیده اسلیم دستگاه تصفیه آب

فیلتر نخ تابیده از فیلترهای تصفیه آب صنعتی است که برای مکان هایی که  میزان املاح آب زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر به عنوان رسوب گیر در سیستم های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلترها عملکردی شبیه به فیلترهای الیافی دارند اما توانایی این فیلترها برای از بین بردن آلاینده های موجود در آب بیشتر است.

 از فیلترهای نخ تابیده در دستگاه های تصفیه آب به عنوان فیلتر کمکی برای مکان های با سختی آب بالا استفاده می شود.

ساختار این فیلترها به این صورت است که رشته های نخی به طور فشرده و حول یک هسته قرار می گیرند. نخ های که در مرکز فیلتر قرار دارند فشرده تر هستند که باعث می شود حذف آلاینده های موجود در آب بهتر انجام شود.

در فیلترهای نخ تابیده امکان حذف ذرات معلق درشت وجود دارد. این فیلتر ها توانایی حذف آلاینده هایی مانند گل و لای، زنگ لوله و رسوبات را دارند.

کاربرد فیلتر نخ تابیده اسلیم

استفاده در مکان هایی با میزان املاح بالا

فیلتراسیون آب استخر و آب معدنی

فیلتراسیون آب مصرفی کارگاه ها

بازیافت آب مصرفی کارخانجات

فیلتراسیون در سیستم های خنک کننده

طول عمر فیلترهای نخ تابیده

عمر مفید فیلترهای نخ تابیده معمولا 3 ماه است که ممکن است بر اساس مواردی مانند سطح آلاینده های موجود در آب، کیفیت فیلتر نخی، میزان آب مصرفی متغییر باشد. این فیلتر ها بعد از اشباع قابل شستشو نیستند و امکان استفاده مجدد آنها وجود ندارد.

عدم تعویض به موقع این فیلتر امکان ورود آلاینده ها به آب و رشد باکتری ها را افزایش می دهد. از فیلترهای نخ تابیده به عنوان فیلتر کمکی در برخی از دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود.

فیلتر نخ تابیده اسلیم دستگاه تصفیه آب

فیلتر نخ تابیده اسلیم دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط