فیلتر نخی تصفیه آب خانگی سافت واتر 5 میکرون

فیلتر نخی تصفیه آب خانگی سافت واتر 5 میکرون

فیلتر نخی خانگی سافت واتر 5 میکرون از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و الیاف های آن به صورت یک کلاف به دور محوری استوانه ای شکل تو خالی تابیده شده اند. عملکرد این فیلتر در فیلتراسیون آب همانند فیلتر الیافی است.

یعنی این فیلتر آب را به صورت فیزیکی تصفیه می کند و در تولید آب شفاف و از بین بردن کدورت آب بسیار موثر عمل می کند.

فیلتر نخی خانگی سافت واتر 5 میکرون با تراکم چند لایه ای به عنوان فیلتر پیش تصفیه بسیار موثر است و با حذف ذرات معلق نظیر خاک، گل و لای، شن و ماسه، زنگ زدگی و پوسیدگی لوله های آب قدیمی از آسیب به غشاء ممبران و سایر فیلترها جلوگیری می کند.

دقت حذف ناخالصی های معلق توسط فیلتر نخی خانگی سافت واتر تا 5 میکرون است و سبب افزایش ظرفیت نگه داری سایر فیلترها می شود.

این فیلتر دارای تاییدیه از سازمان های WQA، ISO، CE و UKAS است و این خود نشان از کیفیت بالای این فیلتر می دهد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و درون انواع محفظه های فیلتر خانگی قابل استفاده است.

از دیگر ویژگی های فیلتر نخی خانگی سافت واتر 5 میکرون این است که ظرفیت بالایی در جذب ناخالصی های آب دارد و آب با ورود به لایه های این فیلتر بین لایه های مختلف آن نفوذ کرده و گرفتار می شود.

طول عمر فیلتر فیلتر نخی تحت شرایط مختلفی نظیر میزان مصرف آب، کیفیت و سختی آب و مدت زمان استفاده از فیلتر تغییر پیدا می کند. اما در اغلب موارد از این فیلتر می توان تا حداقل سه ماه مفید استفاده کرد.

دقت داشته باشید که اگر فیلتر نخی به موقع تعویض نشود، نه تنها قادر به جذب ناخالصی ها نمی باشد بلکه می تواند سبب رشد و تکثیر انواع باکتری ها نیز شود.

مشخصات فنی :

جنس : نخ تابیده از الیاف پلی پروپیلن
دقت تصفیه : 5 میکرون
حداکثر ظرفیت تصفیه : 2500 گالن
حداکثر سختی قابل قبول TDS : 1500 PPM
محدوده ی دمای آب : 2 تا 38 درجه سانتیگراد
فیلتر نخی تصفیه آب خانگی سافت واتر 5 میکرون

فیلتر نخی تصفیه آب خانگی سافت واتر 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • قیمت تصفیه آب سافت واتر language:fa
  • دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر language:fa

مطالب مرتبط