فیلتر مینرال خانگی 1800 گالن آرتک

فیلتر مینرال خانگی 1800 گالن آرتک

فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی فیلتراسیون کاربردی ندارد و بیشترین موارد مصرف آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است.

زیرا سیستم های اسمز معکوس دقت بسیار بالایی در تصفیه آب دارند و آب خروجی از آنها تقریبا خالص است.

به دلیل اینکه ممکن است آب نرم با ذائقه برخی افراد سازگار نباشد، در برخی موارد از فیلتر مینرال برای بالاتر بردن سختی آب استفاده می کنند.

فیلتر مینرال خانگی 1800 گالن آرتک با افزودن ترکیبات معدنی به آب علاوه بر اینکه خواص فوق العاده ای به آب اضافه می کند، بلکه سبب بهبود و شیرین تر شدن طعم و مزه آب می شود.

آب با عبور از گوی های غنی شده معدنی در این فیلتر، بخش بسیار کمی از این مواد را درون خود حل می کند و در نهایت از خروجی فیلتر خارج می شود.

در هر دو سمت این فیلتر از اتصالات فیتینگی سر خود برای نصب آن استفاده شده است، می توانید به راحتی با نصب شیلنگ به ورودی و خروجی، این فیلتر را در ششمین مرحله  از دستگاه و در مسیر جریان آب قرار دهید.

مواد به کار برده شده درون این فیلتر کاملا استاندارد هستند و یون های معدنی مانند کلسیم، پتاسیم و منیزیم را به آب اضافه می کنند.

کلسیم یک ماده بسیار مغذی است که می تواند برای استحکام و سلامتی دندان ها و استخوان ها بسیار مفید باشد.

فیلتر مینرال خانگی 1800 گالن آرتک به صورت خطی یا اینلاین طراحی شده است و بدنه ای از جنس پلاستیک با گرید غذایی و به رنگ زرد مواد معدنی موجود در فیلتر را در بر گرفته است.

این فیلتر قادر است به 1800 گالن آب خاصیت معدنی اضافه کند و حداکثر طول عمر مفید آن تا حداکثر یک سال است.

فیلتر مینرال خانگی 1800 گالن آرتک

فیلتر مینرال خانگی 1800 گالن آرتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط