فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M

سافت واتر (soft water) کمپانی بسیار مشهور و معتبر تایوانی است که در زمینه تولید انواع دستگاه و فیلترهای تصفیه آب فعالیت دارد و محصولات ارزنده ای را تولید می کند.

کارخانه این کمپانی در کشور تایوان واقع شده است و تمامی محصولات با عنوان سافت واتر در صورت اصل بودن، دارای کیفیت بالایی می باشند.

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M به عنوان ششمین فیلتر تصفیه در دستگاه قرار می گیرد و عموما در دستگاه های تصفیه آب خانگی مبتنی بر روش اسمز معکوس کاربرد بیشتری دارد.

این فیلتر جزء فیلترهای اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شناخته نمی شود، در واقع دستگاه تصفیه آب RO اگر فاقد فیلتر مینرال باشد باز هم می تواند فرآیند تصفیه آب را تکمیل کند.

پس این فیلتر به عنوان فیلتر افزودنی و مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

کارکرد فیلتر مینرال از طبیعت الهام گرفته شده است. درون فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M با سنگ های معدنی طبیعی پر شده است و همان گونه که آب در طبیعت با گذر از سنگ ها، املاح مفید آنها را جذب می کند، آب نیز با عبور از این فیلتر بخشی از مواد معدنی را نظیر کلسیم، سدیم و پتاسیم درون خود حل می کند.

این فیلتر به دلیل رعایت تمامی استانداردهای ایمنی در ساخت توانسته است گواهی استانداردهای WQA، FDA و NSF را دریافت کند و به عنوان کارنامه ای موفق برای خود ثبت کند.

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M قابلیت افزودن یون های معدنی به 1500 گالن آب معادل 5600 لیتر را دارد.

این فیلتر به صورت اینلاین یا خطی ساخته شده است و نوع اتصالات به کار برده شده در آن از نوع مهره ای یا رزوه ای است.

حداکثر طول عمر این فیلتر تا یک سال است و پس از آن باید تعویض شود تا قابلیت افزودن یون های مفید معدنی به آب را داشته باشد.

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M

فیلتر مینرال خانگی سافت واتر مدل T33-10M

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط