فیلتر مینرال خانگی جوی واتر joywater

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر joywater

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر (joy water) یکی از فیلترهای پر مصرف در دستگاه های تصفیه آب خانگی به خصوص سیستم های اسمز معکوس است. علت کاربرد بالای این فیلتر این است که آب با ورود به فیلتر ممبران تقریبا تمامی املاح مضر و حتی مفید خود را از دست می دهد و به آبی تبدیل می شود که نسبتا خالص است.

درون آب به طور طبیعی یون هایی وجود دارد که وجود آن ها برای بدن بسیار ضروری است، اما غشاء ممبران به عنوان مانع بر سر راه این مواد قرار می گیرد و اجازه عبور به آن ها را نمی دهد به همین دلیل معمولا در آخرین مرحله از دستگاه تصفیه آب فیلتر مینرال را قرار می دهند.

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر دارای یون های معدنی می باشد که به صورت گوی های ریز درآمده است. این گوی ها حاوی یون های معدنی چون کلسیم، پتاسیم و منیزیم است و هنگامی که در معرض تماس با آب قرار می گیرند بخشی از این مواد معدنی را از دست می دهند.

آب نیز با گرفتن این یون ها کیفیت بسیار بالاتری را بدست می آورد و به آبی بسیار مفید تبدیل می گردد. علاوه بر اینکه وجود این مواد معدنی سبب بالاتر رفتن سختی آب می شود بلکه باعث می شوند تا آب طعمی شیرین تر و گواراتر را بدست آورد.

بدنه این فیلتر به رنگ زرد است و از پلاستیک پلی پروپیلن با استاندارد food grade ساخته شده است. این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده و قابلیت این را دارد که آب ورودی را در دماها و فشارهای مختلف تصفیه کند.

طول عمر فیلتر مینرال با توجه به کیفیت آب ورودی، کیفیت مواد درون فیلتر، حجم مواد معدنی و غیره مختلف است اما در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی این فیلتر تا 1سال قابلیت استفاده دارد.

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر joywater

فیلتر مینرال خانگی جوی واتر joywater

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط