فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL

فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL

هدف اصلی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در منازل تامین آبی گوارا، سالم و عاری از هرگونه آلودگی و آلاینده است. فرآیند تصفیه آب توسط فیلترها صورت می گیرد.

حتی فیلترهای افزودنی در صورتی که کیفیت لازم را نداشته باشند می توانند کیفیت آب را پایین بیاورند. پس اولین گام در تهیه یک دستگاه تصفیه توجه به فیلترهای مورد استفاده در دستگاه و دقت و کیفیت آن ها است.

فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL از فیلترهای استانداردی می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و قابلیت نصب در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارد.

دانه های سرشار از مواد معدنی، مواد تشکیل دهنده این فیلتر می باشند. پوششی از جنس پلاستیک با استاندارد مواد غذایی به صورت کپسول در آمده است و تمامی ذرات معدنی درون آن جای گرفته اند.

این کپسول پلمپ شده است و برای نصب شیلنگ ورودی و خروجی به آن از اتصالات فیتینگی یا مهره ای استفاده می شود.

فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL دارای استاندارد بین المللی از سازمان NSF است و این  خود به عنوان ویژگی منحصر به فرد در جهت تضمین کیفیت این فیلتر می باشد.

فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL قادر است انواع یون های معدنی نظیر سدیم، پتاسیم و کلسیم را به آب اضافه کند. این املاح از مفیدترین و ضروری ترین موادی هستند که وجود آنها در بدن ضروری است.

با استفاده از این فیلتر در آخرین مرحله از دستگاه خود می توانید از آبی بسیار سالم همراه با یون های معدنی مفید بهره ببرید.

طول عمر فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی اغلب تا 1 سال یا بعد از ظرفیت 1500 گالن تصفیه است. تعویض به موقع فیلتر مینرال در کیفیت آب خروجی از دستگاه بسیار تاثیر گذار است.

فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL

فیلتر مینرال خانگی تک مدل MINERAL BALL

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط