فیلتر مینرال خانگی ارگانیک 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی ارگانیک 1500 گالن
فیلتر مینرال یکی فیلتر های مکمل پر مصرف است که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در مرحله شش از دستگاه نصب می شود و وظیفه دارد با افزودن یون های معدنی مفید به آب،کمی سختی آب را بالاتر برود و مواد معدنی مفیدی را که مورد نیاز بدن هستند به آب اضافه کند،در واقع آب با گذر از فیلتر مینرال خاصیت معدنی پیدا می کند.
فیلتر مینرال خانگی ارگانیک 1500 گالن یکی از انواع بسیار مرغوب فیلتر مینرال خانگی است که می توان از ان در تمامی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کرد،این فیلتر در سیتسم های فیلتراسیون کاربرد ندارد،زیرا دقت تصفیه در حذف املاح مضر موجود در آب به اندازه سیستم های اسمز معکوس نمی باشد.
این فیلتر ساخت کشور تایوان است و عبارت made in taiwan به صورت برجسته بر روی فیلتر درج شده است،علاوه بر این فیلتر مینرال خانگی ارگانیک مورد تایید نهای های بین امللی NSF،SGS و WQA نیز قرار گرفته است.بنابراین هنگام خرید به این نکات توجه داشته باشید تا نوع تقلبی و بدون کیفیت را به اشتباه جایگزین نکنید.
این فیلتر به صورت خطی یا اینلاین طراحی شده است و حاوی یک محفظه پلاستیکی زرد رنگ است،با هربار تعویض فیلتر مینرال، محفظه و مواد فیلتر به صورت یکجا تعویض می شوند و هیچ گونه مشکلی از بابت بهداشت برای سیستم به وجود نخواهد امد.درون فیلتر نیز با گوی های غنی شده از مواد معدنی پر شده است و طی تماس گوی ها با آب،این مواد در حد نانو درون آب حل می شوند و منجر به ایجاد طعمی بسیار خوشایند در آب خروجی از دستگاه می شوند.
حداکثر مدت زمان مصرف فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی تا یک سال و پس از تصفیه حدودا 1500 گالن آب است.

فیلتر مینرال خانگی ارگانیک 1500 گالن

فیلتر مینرال خانگی ارگانیک 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط