فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل ALC-10M

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل ALC-10M

فیلتر مینرال یکی از فیلترهای افزودنی و مکمل دستگاه های تصفیه آب خانگی است که عموما بیشترین کاربرد و مصرف را در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارد و در سایر روش های تصفیه آب نظیر الترافیلتراسیون و نانو فیلتراسیون به کار برده نمی شود.

از آنجایی که اسمز معکوس بیشترین دقت را در تصفیه آب دارد و کل املاح موجود در آب را حذف می کند، از این فیلتر برای افزودن یون های معدنی مورد نیاز بدن انسان به آب تصفیه شده و نسبتا خالص استفاده می کنند.

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل ALC-10M یکی از فیلترهای تایوانی اصل و درجه یک است که می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

این فیلتر از بهترین مواد اولیه ساخته شده است و تمامی مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن دارای گرید غذایی هستند و هیچ گونه ناخالصی به آب اضافه نمی کنند.

این فیلتر به صورت اینلاین طراحی شده است و بدنه ای از جنس پلاستیک پلی پروپیلن دارد. از آنجایی که برای تعویض کل این فیلتر به همراه محفظه یکجا با هم تعویض می شوند، به لحاظ ایمنی و بهداشتی کاملا مورد تایید است.

از دیگر مزایا این فیلتر این است که در هر دو سر ورودی و خروجی آن از اتصالات فیتینگی سر خود استفاده شده است بنابراین می توانید به آسانی فیلتر را در مسیر جریان آب قرار دهید.

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل ALC-10M به دلیل کیفیت بسیار بالا در ساخت موفق به دریافت تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA و NSF شده است و مصرف کننده می تواند با اطمینان خاطر از این فیلتر استفاده کند.

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل ALC-10M

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل ALC-10M

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط