فیلتر مینرال آکوا کلییر مدل KFC-M3

فیلتر مینرال آکوا کلییر مدل KFC-M3

هدف از استفاده ی دستگاه تصفیه آب خانگی، تهیه و آشامیدن آبی بسیار سالم و پاک است. تهیه آب سالم و فیلتراسیون ناخالصی ها توسط فیلترهای دستگاه انجام می شود. پس کیفیت و کارایی فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب با کیفیت آب خروجی از سیستم رابطه مستقیم دارد.

فیلتر مینرال آکوا کلییر مدل KFC-M3 ساخت کشور تایوان می باشد و از فیلترهایی است که در مسیر انتهایی آب ورودی به سیستم نصب می گردد. این فیلتر عموما در ششمین مرحله از سیستم و پس از فیلتر پست کربن نصب می شود.

می توان گفت آبی که وارد فیلتر مینرال می شود تصفیه شده است و تقریبا خالص می باشد. درون این فیلتر را سنگ های طبیعی معدنی پر کرده اند. در واقع این سنگ ها سرشار از مواد معدنی چون کلسیم، سدیم و پتاسیم است و این املاح را به صورت نانو به آب ورودی اضافه می کند.

فیلتر مینرال خانگی آکوا کلییر مدل KFC-M3 قابلیت تصفیه 1500 گالن یا 5676 لیتر آب را دارد. پس از آن فیلتر کارایی خود را از دست داده و قادر به افزودن یون های معدنی نمی باشد و باید تعویض گردد.

دقت داشته باشید عدم تعویض به موقع فیلترهای تصفیه به مراتب مضرتر از مصرف آب شهری است. به دلیل این که اگر فیلترها به موقع تعویض نشوند ممکن است درون آن ها باکتری ها و انواع میکروارگانیسم ها رشد کنند و این خود عاملی برای به خطر انداختن کیفیت آب می باشد.

بدنه فیلتر مینرال aqua clear مدل KFC-M3 از پلاستیک پلی پروپیلن با استاندارد food grade ساخته شده است. بدنه این فیلتر به رنگ زرد است و قابلیت این را دارد که فشار آب را تا حداکثر 125 psi  و دمای آب را تا حداکثر 42 درجه سانتی گراد تحمل کند.

فیلتر مینرال آکوا کلییر مدل KFC-M3

فیلتر مینرال آکوا کلییر مدل KFC-M3

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط