فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13 یکی از مدلهای فیلتر ممبران است که کمپانی آکوالایف (Aqua life) به تولید آن پرداخته است.

این فیلتر در مرحله ی چهارم از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد و وظیفه دارد تا مواد و آلاینده های مضر درون آب را حذف نماید.

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13 با لایه های غشایی بسیار حساس و منافذ ریزی که دارد می تواند مواد مضر مانند جیوه، سرب، آزبست، نیترات، نیتریت، آرسنیک، فلزات سنگین، نمک و غیره را تا قطر 0.0001 میکرون حذف نماید.

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13 توان تولید 50 گالن آب تصفیه شده در شبانه روز را دارد و برای اینکه بتواند عمل فیلتراسیون را انجام دهد.

باید درون هوزینگ ممبران قرار گیرد. با ابعاد استانداردی که دارد می توان در تمام هوزینگ های ممبران آن را قرار داد.

این فیلتر مانند فیلتر فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11 عمل می کند با این تفاوت که فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13 با 13 لایه غشاء نیمه تراوا آب را تصفیه می کند.

می تواند به طور دقیق تر و کامل تر آب را تصفیه نماید. فیلتر فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11 نیز بسیار با کیفیت است اما از 11 لایه غشاء تشکیل شده است.

همچنین تفاوت دیگری که این دو فیلتر با یکدیگر دارند در رنگ روکش رویی فیلتر است.

فیلتر فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L11 با روکشی سفید جلوه ای خاص به خود بخشیده است و کمی از نظر شکل ظاهری با دیگر فیلترها متفاوت شده است.

مشخصات فنی :

وزن : 0.214 کیلوگرم
ظرفیت : 50 گالن
ابعاد :
طول : 4 سانتیمتر
عرض : 4 سانتیمتر
ارتفاع : 29 سانتیمتر
دقت تصفیه : 0.0001 میکرون

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13

فیلتر ممبران 50 گالنی آکوالایف مدل L13

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط