فیلتر ممبران 100 گالنی نیمه صنعتی گلد تورای

فیلتر ممبران 100 گالنی نیمه صنعتی گلد تورای

دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی اسمز معکوس از فیلتری به نام ممبران استفاده می کنند.

در واقع ممبران اصلی ترین واحد این دستگاه ها است و مهم ترین مرحله فیلتراسیون آب را انجام می دهد.

به همین دلیل بهتر است از یک فیلتر بسیار با کیفیت و مرغوب در دستگاه استفاده شود.

فیلتر ممبران 100 گالنی نیمه صنعتی گلد تورای یکی از فیلترهای استاندارد و مرغوب است.

کمپانی تورای (Toray) از سازندگان ژاپنی ممبران است و فیلترهای آن با ممبران های معروف و به نام در جهان برابری می کند.

این فیلتر توان تصفیه 100 گالن آب را در طول شبانه روز دارد و به صورت عمده در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی کاربرد دارد، البته می توان از این فیلتر در محفظه های ممبران خانگی نیز استفاده کرد.

همان گونه که گفته شد وجود محفظه برای نصب این فیلتر ضروری است، این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و بدنه ای به رنگ طلایی دارد.

این فیلتر دارای چندین لایه غشایی از جنس پلی آمید است که آب با فشار از بین آنها عبور می کند و در نهایت از لوله اصلی فیلتر به خارج از محفظه هدایت می شود.

فیلتر ممبران 100 گالنی نیمه صنعتی گلد تورای قابلیت حذف شوری و سختی آب را دارد، دقت این فیلتر به قدری بالا است که حتی می تواند یون های محلول در آب را از بین ببرد و تا 98% از املاح موجود در آب را حذف کند.

این فیلتر با حذف آلاینده های شیمیایی و بسیار مضر چون نیترات، نیتریت، آرسنیک و انواع فلزات سنگین تجربه نوشیدن آب سالم، نرم و شیرین را برای مصرف کنندگان فراهم می کند.

طول عمر ممبران به عوامل مختلفی چون تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه، استفاده از فیلترهای پیش تصفیه مرغوب، کیفیت پمپ، ظرفیت محدود کننده فاضلاب، سختی آب ورودی و غیره بستگی دارد.

اما در ایده آل ترین شرایط این فیلتر تا دو الی دو و نیم سال طول عمر مفید دارد.

فیلتر ممبران 100 گالنی نیمه صنعتی گلد تورای

فیلتر ممبران 100 گالنی نیمه صنعتی گلد تورای

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط