فیلتر ممبران صنعتی ونترون مدل LP21-4040

فیلتر ممبران صنعتی ونترون مدل LP21-4040

کمپانی ونترون (vontron) یکی از سازندگان فیلتر ممبران است که محصولات تولیدی آن از نظر کیفیتی با بهترین فیلتر ممبران های بازار رقابت می کند. در واقع این کمپانی با به کارگیری از دانش های پیشرفته و به روز انواع فیلترهای تصفیه آب از سایزها و ظرفیت های کوچک 50 گالن تا فیلتر ممبران های صنعتی 8 اینچ و انواع فیلترهای ممبران دریایی را طراحی و تولید می کند.

فیلتر ممبران صنعتی ونترون مدل LP21-4040 یکی از مدل های صنعتی است که در بازار جایگاه ویژه و بسیار خوبی را در میان مشتریان و مصرف کنندگان دارد. کد LP به عنوان بخشی از مدل این فیلتر به معنای Low pressure  می باشد و بدین معناست که این فیلتر در فشارهای پایین تا 225 psi نیز به خوبی کار می کند و می تواند تولید آب با حجم قابل قبولی را داشته باشد.

فشار کاری فیلتر ممبران صنعتی ونترون مدل LP21-4040 از 225-600 psi است و می تواند در طول شبانه روز 2400 گالن آب تصفیه شده را با سختی بسیار پایین و حتی آب نزدیک به آب مقطر تولید نماید. از این جهت می توان از این فیلتر در انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس مورد استفاده در صنعت داروسازی، تولید آب آشامیدنی و انواع کارخانجات تولید مواد غذایی و غیره استفاده کرد.

تزریق به موقع و حجم معینی از آنتی اسکالانت در بازه های زمانی مشخص سبب می شود تا این فیلتر طول عمر مفید و بالاتری را داشته باشد. کلر از مخرب ترین موادی است که می تواند به سرعت به غشاء این فیلتر آسیب برساند. بنابراین استفاده و تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه در کارکرد هرچه بهتر این فیلتر تاثیر دارد.

مشخصات فنی :

  • ظرفیت تصفیه : 2400 گالن
  • حداقل و حداکثر فشار عملیاتی : 225-600 psi
  • نوع : فشار پایین
  • ابعاد : طول 40 اینچ، عرض 3.9 اینچ
  • تحمل سختی : 2000 ppm
فیلتر ممبران صنعتی ونترون مدل LP21-4040

فیلتر ممبران صنعتی ونترون مدل LP21-4040

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط