فیلتر ممبران خانگیHID مدل TFC-1812-75

فیلتر ممبران خانگیHID مدل TFC-1812-75

ممبران مهم ترین فیلتر تصفیه آب است که پس از سه فیلتر پیش تصفیه و در مرحله چهارم از دستگاه نصب می شود.

این فیلتر اصلی ترین مرحله تصفیه آب را انجام می دهد و کیفیت و مرغوبیت آن ارتباط مستقیمی با کیفیت آب خروجی از دستگاه دارد.

فیلتر ممبران در صورتی که دقت کافی داشته باشد و در شرایط مطلوبی کار کند می تواند سختی آب را به طور چشمگیری کاهش دهد و حتی یون های محلول در آب را حذف کند.

فیلتر ممبران خانگیHID مدل TFC-1812-75 یکی از فیلترهای مرغوب است که در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قابلیت استفاده دارد.

از ویژگی های قابل توجه این ممبران نسبت به انواع خانگی این است که توان و ظرفیت بالاتری در تصفیه آب دارد و قادر است روزانه 75 گالن آب سالم و تصفیه شده را تولید کند.

این فیلتر با دقت 0.0001 میکرون آب را تصفیه می کند، می توان گفت 98% از کل املاحی که درون آب وجود دارند پشت غشاء این فیلتر به دام می افتند و تنها ذرات و مولکول های آب قادر به خروج از منافذ غشاء می باشند.

این ممبران با فشار بالا کار می کند و آب برای عبور از لایه های غشایی آن نیازمند فشار بالا است.

این فشار برای آب ورودی به فیلتر توسط پمپ تصفیه آب تامین می شود و فشار آب نقش بسیار مهمی در تصفیه و جداسازی املاح و یون های سخت دارد.

فیلتر ممبران خانگیHID مدل TFC-1812-75 ساختاری استاندارد دارد و می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی درون هوزینگ ممبران خانگی استفاده کرد.

بهتر است نصب و راه اندازی ممبران توسط متخصص تصفیه آب انجام شود، زیرا جهت قرارگیری و نحوه نصب صحیح و عایق بندی درست هوزینگ ممبران و همچنین نصب اتصالات زانویی هوزینگ ممبران، بسیار مهم می باشد و نیازمند تجربه و مهارت است.

فیلتر ممبران خانگیHID مدل TFC-1812-75

فیلتر ممبران خانگیHID مدل TFC-1812-75

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط