فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75

فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75

فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75 یکی از برترین نمونه های فیلتر ممبران است که با نمونه های معروف و با کیفیت فیلترهای ممبران دنیا در حال رقابت است.

این فیلتر محصولی از کشور آمریکا می باشد و جزء معدود فیلترهایی است که تمامی ملزومات بهداشت و ایمنی را دارد.

این فیلتر دارای چندین غشاء بسیار نازک می باشد که حول محوری استوانه ای شکل چرخیده است، بخش داخلی فیلتر تو خالی است و آب تصفیه شده و سالم از لوله انتهایی آن خارج می شود.

فیلتر ممبران 75 گالن اسکای لارک به صورت کارتریجی طراحی شده است و درون انواع محفظه های ممبران خانگی قابلیت استفاده دارد.

نحوه فیلتراسیون آب توسط فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75 به گونه ای است که آب با فشار بالا وارد هوزینگ شده و به ناچار از بین لایه های غشایی عبور می کند، بر روی این لایه ها منافذی با قطر 0.0001 میکرون ایجاد شده است که مانع از عبور انواع میکروارگانیسم ها و آلاینده ها نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک، انواع فلزات سنگین چون سرب و جیوه می شود.

می توان گفت این منافذ آنقدر ریز هستند که تنها مولکول های آب می توانند از آن عبور کنند بنابراین آب خروجی از این فیلتر نسبتا خالص است و از نظر کیفی در درجه بسیار مطلوبی قرار گرفته است.

کلر به عنوان یکی از مخرب ترین ماده برای غشاء این فیلتر به حساب می آید، به همین دلیل استفاده از فیلترهای پیش تصفیه با کیفیت نقش مهمی در بالاتر بردن طول عمر و راندمان ممبران دارد.

اگر دستگاه تصفیه آب در شرایط ایده آل و بهینه کار کند فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75 می تواند روزانه 75 گالن آب سالم و تصفیه شده تولید کند.

این حجم از آب تصفیه شده ویژگی بسیار مثبت در دستگاه های تصفیه آب خانگی به شمار می رود، زیرا اغلب ممبران های خانگی قادر به تولید 50 گالن آب در طول شبانه روز هستند.

فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75

فیلتر ممبران خانگی SKYLARKRO مدل RE-1812-75

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط