فیلتر ممبران خانگی PENTAIR مدل TLC-75

فیلتر ممبران خانگی PENTAIR مدل TLC-75
فیلتر ممبران خانگی PENTAIR مدل TLC-75 از فیلترهای با کیفیت خانگی با ظرفیت آبدهی بالا است و و مطابق با تکنولوژی های به روز دنیا و تجهیزات پیشرفته و درجه یک ساخته شده است. این فیلتر در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قابلیت استفاده دارد این فیلتر ساخت کشور سوئیس است اما تمامی مواد اولیه ساخت آن از کشور آمریکا است.
توان تولید روزانه آب توسط این فیلتر تا 75 گالن می رسد، البته 75 گالن یا 270 لیتر ظرفیت اسمی است و بنا به عواملی چون سختی، دمای آب ورودی و مدت زمان استفاده از ممبران کاهش می یابد.
فیلتر ممبران خانگی پنتیر مدل TLC-75 دارای غشایی با روزنه های 0.0001 میکرون است. این غشاء با اینکه از مقاومت بالایی برخوردار است اما نسبت به کلر و جامدات معلق درون آب بسیار حساس می باشد و در صورتی که در معرض این دو نوع آلاینده قرار بگیرد با سرعت بیشتری کارایی خود را از دست می دهد.
طبق آزمایشات انجام شده مقاومت این فیلتر در سختی آب ورودی بالا است، اما به صورت کلی استفاده از آن در مناطقی که سختی آب زیر 1000 ppm می باشد بسیار مناسب است و می تواند آب را کاملا نرم و شیرین و با سختی حدودا 40 ppm تولید نماید. این فیلتر از نظر کیفیتی و عملکرد گزینه مناسبی است اما به شرطی که سختی آب ورودی به آن از 1000 ppm بیشتر نباشد. البته آب با سختی بالاتر می تواند وارد فیلتر شود و مورد تصفیه قرار بگیرد، اما طول عمر فیلتر را به یک سال می رساند. در حالی که آب با سختی ذکر شده و با در نظر گرفتن شرایط کارکرد بهینه دستگاه می تواند تا دو سال نیز عمر کند.
فیلتر ممبران خانگی PENTAIR مدل TLC-75 به صورت کارتریجی طراحی شده است و لایه اصلی قرار گرفته بر روی آن به رنگ سفید می باشد و تمامی مشخصات کلی فیلتر بر روی آن درج شده است.

فیلتر ممبران خانگی PENTAIR مدل TLC-75

فیلتر ممبران خانگی PENTAIR مدل TLC-75

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط