فیلتر ممبران خانگی گلد TOOS مدل TW30-1812-50

فیلتر ممبران خانگی گلد TOOS مدل TW30-1812-50

کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تا حدود زیادی به کیفیت ممبران به کار برده شده در دستگاه وابسته است، ممبران به عنوان قلب دستگاه اسمز معکوس شناخته می شود.

اگر کیفیت و کارایی لازم را نداشته باشد، افت کیفیت آب خروجی و آسیب به قطعاتی مانند شیر برداشت و مخزن در دستگاه دیده می شود.

فیلتر ممبران خانگی گلد TOOS مدل TW30-1812-50 محصولی از کشور ژاپن است و جزء ممبران های باکیفیت و برتر به حساب می آید، این ممبران ظرفیت تولید روزانه 50 گالن آب تصفیه شده و سالم را دارد.

البته 50 گالن ظرفیت اسمی ممبران است و در صورتی این حجم از آب تولید می شود که تمامی قطعات دستگاه اعم از پمپ و سایر قطعات برقی در بهترین حالت ممکن کار کنند.

در غیر این صورت معمولا ظرفیت ممبران از 50 گالن یا 178 لیتر به حدودا 140 لیتر تغییر پیدا می کند.

این فیلتر دارای غشایی بسیار نازک از جنس پلی آمید است و بر روی این غشاء روزنه های بسیار ریز با قطر 0.0001 میکرون به وجود آمده است.

این غشاء به صورت فشرده و متراکم به دور محوری لوله ای شکل چرخیده است، آب با عبور از بین این لایه ها 98% از کل ناخالصی های موجود در خود را از دست می دهد.

می توان گفت آب خروجی از فیلتر سختی مطابق با استانداردهای آب شرب و بین بازه 30-100 ppm دارد.

لایه اصلی این فیلتر به رنگ آبی است و اطلاعات مربوط به ممبران بر روی آن درج شده است، از ویژگی های قابل توجه این فیلتر ثبت نشان برتر از استاندارد جهانی CE است.

طول عمر و یا مدت زمان استفاده مفید از فیلتر ممبران خانگی گلد TOOS مدل TW30-1812-50 به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد.

اما به صورت کلی در صورتی که دستگاه در شرایط ایده آل کار کند و به موقع سرویس شود می توان تا دو سال از این فیلتر استفاده کرد.

فیلتر ممبران خانگی گلد TOOS مدل TW30-1812-50

فیلتر ممبران خانگی گلد TOOS مدل TW30-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط