فیلتر ممبران خانگی گلد تورای مدل AP-1812-50

فیلتر ممبران خانگی گلد تورای مدل AP-1812-50

برندهای سازنده فیلتر ممبران بسیار گوناگون هستند و البته برخی از آنها از کیفیت و کارایی مطلوب بهره مند هستند و می توانند آب خروجی را در بالاترین درجه از کیفیت قرار دهند.

کمپانی تورای (Toray) یکی از بزرگترین و معروف ترین کمپانی های ژاپنی است که در سال های طولانی در زمینه تصفیه آب و تولید فیلتر ممبران فعالیت می کند و از اعتبار و شهرت بهره مند است.

فیلتر ممبران بدون شک به عنوان اصلی ترین فیلتر تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به شمار می رود و در چهارمین مرحله از دستگاه نصب می شود.

این فیلتر آنقدر پر اهمیت است که قبل از آن معمولا سه فیلتر پیش تصفیه قرار می گیرند. زیرا غشاء ممبران به کلر بسیار حساس است و به همین علت استفاده از فیلترهای پیش تصفیه برای حذف کلر بسیار مهم می باشد.

فیلتر ممبران خانگی گلد تورای مدل AP-1812-50 از لایه های فشرده ای تشکیل شده است که این لایه با عنوان غشاء به دور  لوله ای استوانه ای پیچیده شده و غشاء نیمه تراوا فیلتر ممبران را تشکیل داده اند. پوسته این فیلتر به رنگ طلایی است و غشاء آن با دقت 0.0001 میکرون اقدام به تصفیه آب می نماید.

این غشاء توان حذف نیترات، نیتریت، آرسنیک و انواع میکروب ها، انگل ها و ویروس ها را دارد.

به همین دلیل آب خروجی از این فیلتر نه تنها سختی خود را از دست داده و به آب نرم تبدیل می شود بلکه با حذف انواع یون ها، آب شیرین تولید می شود.

اساس کار فیلتر ممبران خانگی گلد تورای مدل AP-1812-50 به این صورت است که آب و برخی از مواد آلی با جرم مولکولی کمتر از آب قادر به عبور از غشاء فیلتر هستند و سایر نمک های حل شده و رسوبات درون آب با جرم مولکولی سنگین تر از آب در پشت غشاء به دام می افتند.

فیلتر ممبران خانگی گلد تورای مدل AP-1812-50

فیلتر ممبران خانگی گلد تورای مدل AP-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط