فیلتر ممبران خانگی نقره ای تورای مدل NFL-90-1812-50

فیلتر ممبران خانگی نقره ای تورای مدل NFL-90-1812-50

فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر سیستم RO به حساب می آید و انتخاب نوع با کیفیت و اورجینال آن بسیار مهم است.

این فیلتر قیمت بالاتری نسبت به انواع فیلترهای تصفیه دارد و ساز و کار آن نیز برای انجام فرآیند تصفیه آب با دیگر فیلترها متفاوت است.

به همین دلیل برای انتخاب این فیلتر باید نکات ایمنی و بهداشتی آن مد نظر قرار گرفته شود تا قادر به تولید آب سبک و سالم باشد.

فیلتر ممبران خانگی نقره ای تورای مدل NFL-90-1812-50 جزء فیلترهای تصفیه آب خانگی با کیفیت است و شرکت سازنده آن به عنوان یکی از معروف ترین سازندگان فیلترهای تصفیه آب خانگی شناخته می شود.

این ممبران برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی مناسب است و از نظر ظاهری کمی متفاوت تر از سایر ممبران ها می باشد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و وجود محفظه ممبران برای نصب و راه اندازی آن ضروری می باشد، یکی از مهم ترین عواملی که در بالاتر بردن راندمان این فیلتر نقش دارد فشار بالای آب بین بازه 80-120 PSI است.

به همین دلیل با استفاده از یک پمپ تصفیه با کیفیت می توانید به عملکرد هر چه بهتر فیلتر ممبران کمک کنید.

فیلتر ممبران خانگی نقره ای تورای مدل NFL-90-1812-50 توان تولید روزانه 50 گالن آب سالم و نسبتا خالص را دارد.

این فیلتر قادر است سختی و حتی شوری آب را از بین ببرد و آب خروجی آن تمامی ویژگی های آب شرب سالم را دارا است.

دقت این فیلتر برای تصفیه آب تا 0.0001 میکرون است و می تواند کلیه میکروارگانیسم ها، ویروس ها، میکروب ها و سایر عوامل بیولوژیکی موجود در آب را حذف کند.

فیلتر ممبران خانگی نقره ای تورای مدل NFL-90-1812-50

فیلتر ممبران خانگی نقره ای تورای مدل NFL-90-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط