فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به عنوان اصلی ترین فیلتر دستگاه شناخته می شود و کیفیت آن با کیفیت آب خروجی از دستگاه ارتباط مستقیم دارد، زیرا آب با عبور از این فیلتر مهم ترین مرحله تصفیه را پشت سر می گذارد.

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD از فیلترهای ممبران خانگی است که توانایی تصفیه 278 لیتر آب را در طول شبانه روز دارد، البته این حجم از آب تصفیه شده برای مصارف خانگی می تواند از حد مصرف بالاتر باشد به همین دلیل در برخی مواقع می تواند به همراه فیلتر ممبران دیگر در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد.

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD از چندین لایه غشاء نازک سلولزی تشکیل شده است و دقت تصفیه آن 0.0001 میکرون است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این غشاء، مقاومت بسیار بالای آن در برابر آب های سخت و حاوی رسوب است. این فیلتر بالعکس برخی از فیلترهای ممبران خانگی قادر است آب را با سختی تا حداکثر 2000 ppm تصفیه کند.

البته آب قبل از ورود به فیلتر ممبران با هر درجه سختی که باشد، باید مراحل تصفیه مقدماتی را پشت سر بگذارد.

این فیلتر ساخت کشور آمریکا بوده و دارای تاییدیه از استانداردهای WQA، FDA و SGS،NSF است که نشان از کیفیت بسیار بالای این فیلتر و کارایی و ایمنی آن از نظر بهداشتی می باشد.

تمامی مواد اولیه که برای ساخت فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD مورد استفاده قرار گرفته اند از متریال درجه یک با استاندارد فود گرید ساخته شده اند و به همین دلیل این فیلتر با برترین ممبران های خانگی موجود در بازار در حال رقابت است.

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD

فیلتر ممبران خانگی نانوتک مدل TW-PA-1812-75 GPD

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط