فیلتر ممبران خانگی سی سی ال(CCL) مدلTW-PA-1812-50 GPD

فیلتر ممبران خانگی سی سی ال(CCL) مدلTW-PA-1812-50 GPD
سی سی ال یکی از کمپانی های معروف آمریکایی است که در زمینه تصفیه آب محصولات ارزنده و بسیار با کیفیت را تولید می کند. کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات این کمپانی واقع در کشور تایوان است و این شرکت همواره از اعتبار و شهرت ویژه ای بهره مند می باشد.

فیلتر ممبران خانگی سی سی ال(CCL) مدلTW-PA-1812-50 GPD مطابق با دانش های به روز دنیا ساخته شده است و به کارگیری از مواد اولیه درجه یک در ساخت سبب شده تا این فیلتر از نظر ایمنی، بهداشت و سلامت و کارایی توسط سازمان های جهانی WQA و NSF مورد تایید قرار بگیرد.

به دلیل اهمیت بسیار ویژه فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه RO انتخاب فیلتر ممبران با کیفیت دقت و حساسیت بالایی می خواهد. این فیلتر از نظر سلامت و کیفیت آب خروجی امتحان خود را پس داده است و می تواند با دقت 0.0001 میکرون آب ورودی را تصفیه کند.

منافذ 0.0001 میکرون مانع از ورود 98% آلاینده ها می شوند و می توان گفت تنها آب نسبتا خالص از این فیلتر خارج می شود.

ظرفیت تولید فیلتر ممبران خانگی سی سی ال 50 گالن معادل 185 لیتر آب در روز است که می تواند نیازهای خانواده را جهت مصرف آب سالم برطرف کند.

غشاء این فیلتر از جنس سلولز است و در برابر سختی آب از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و حداکثر سختی قابل قبول آب به این فیلتر تا 1000 ppm است.

فیلتر ممبران خانگی سی سی ال(CCL) مدلTW-PA-1812-50 GPD به صورت کارتریجی طراحی شده است و بهتر است توسط متخصص نصب شود و پس از نصب، کارکرد دستگاه توسط متخصص کاملا کنترل شود.

فیلتر ممبران خانگی می تواند تا 2 سال قابلیت استفاده مفید داشته باشد، البته این مساله به عوامل مختلفی چون سختی آب، کیفیت فیلترهای پیش تصفیه، عملکرد صحیح پمپ و میزان مصرف آب بستگی دارد.

فیلتر ممبران خانگی سی سی ال(CCL) مدلTW-PA-1812-50 GPD

فیلتر ممبران خانگی سی سی ال(CCL) مدلTW-PA-1812-50 GPD

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط