فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مدل گلد gold

فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مدل گلد gold

فیلتر غشاء نیمه تراوا یا فیلتر ممبران یکی از اصلی ترین فیلترهای سیستم اسمز مکعوس به حساب می آید و معمولا پس از فیلترهای پیش تصفیه و در چهارمین مرحله از دستگاه نصب می شود.

فیلتر ممبران متشکل از چندین لایه غشاء بسیار نازک بوده که بر روی آنها منافذ بسیار ریزی به وجود آمده است.

فیلتر ممبران خانگی مدل گلد ساخت کمپانی سافت واتر و ساخت کشور تایوان است. این فیلتر یکی از نمونه های بسیار با کیفیت و برتر فیلترهای ممبران خانگی می باشد که با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است.

یکی از مزیت های قابل توجه این فیلتر ظرفیت بالای تولید آب تصفیه شده توسط آن است. این فیلتر قادر است در هر روز حدود 277 لیتر آب تصفیه شده را تولید کند که برای مصارف خانگی حتی بالاتر از نیاز مصرف کننده می باشد.

همچنین سرعت تولید آب تصفیه شده در این فیلتر برای دستگاه های تصفیه آب خانگی بیشتر و بالاتر است. فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مدل گلد در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و گاه تصفیه آب نیمه صنعتی به همراه چند ممبران دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از ویژگی های فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مقاومت بالا در برابر آب های سخت و حاوی رسوبات است. البته آب سخت در کاهش طول عمر فیلتر ممبران تاثیر گذار است.

فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مدل گلد تا 2 سال قابلیت استفاده دارد اما این مسئله کاملا بستگی به نحوه استفاده درست از آن دارد. تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه، انتخاب نوع با کیفیت فیلترهای پیش تصفیه، عملکرد صحیح پمپ، عملکرد صحیح محدود کننده جریان و میزان مصرف آب از عوامل مهم و تاثیر گذار هستند که می توانند سبب کاهش یا افزایش طول عمر ممبران شوند.

مشخصات فنی :

  • وزن : 1 کیلوگرم
  • ابعاد : طول 3 سانتیمتر، عرض 3 سانتیمتر و ارتفاع 20 سانتیمتر
  • ظرفیت تصفیه : 277 لیتر درطول شبانه روز
  • دقت تصفیه : 99 درصد
فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مدل گلد gold

فیلتر ممبران خانگی سافت واتر مدل گلد gold

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط