فیلتر ممبران خانگی سئولاین مدل SLP-1812-50G

فیلتر ممبران خانگی سئولاین مدل SLP-1812-50G
سئولاین (SEO LINE) از برندهای سازنده فیلتر ممبران است و مدت نسبتا کوتاهی است که در زمینه ساخت و طراحی فیلتر ممبران فعالیت می کند. مواد و تمامی تجهیزات اولیه برای ساخت محصولات این کمپانی از شرکت معتبر تورای تامین می شود، اما کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن در کشور چین واقع شده است. تورای یکی از برترین سازندگان فیلتر ممبران است و به عنوان تامین کننده مواد اولیه و غشاهای ممبران سئو لاین، ویژگی مثبت برای این فیلترها به حساب می آید.
جنس غشاء به کار برده شده در فیلتر ممبران خانگی سئولاین مدل SLP-1812-50G از پلی امید است. غشاهای پلی امیدی در نمک زدایی آب از توان بسیار بالایی بهره مند هستند، اما در برابر کلر و ذرات معلق بسیار حساس و آسیب پذیر می باشند. به همین دلیل استفاده از فیلترهای پیش تصفیه با کیفیت برای بالاتر بردن راندمان این فیلتر بسیار مهم است.
تست هایی که روی این فیلتر انجام شده است نشان می دهد آب با سختی 550 ppm پس از فرآیند تصفیه توسط این فیلتر سختی کمتر از 15 ppm بدست می آورد، این نشان می دهد این فیلتر با دقت 0.0001 میکروت از توان بالایی در حذف شوری و سختی آب بهره مند است و حتی می تواند ویروس ها و میکروارگانیسم های بیماری زا چون نیترات، نیتریت و انواع فلزات سنگین را از آب حذف کند.
فیلتر ممبران خانگی سئولاین مدل SLP-1812-50G از نظر کیفیت، بهداشت و ایمنی بسیار مورد اعتماد است. نشان سازمان های جهانی WQA و NSF بر روی این فیلتر تضمینی در جهت کیفیت بالای این محصول می دهد.
این فیلتر در طول روز و در حالت کارکرد بهینه دستگاه تصفیه آب توان تولید روزانه 50 گالن آب معادل 185 لیتر را در 24 ساعت دارد. به همین دلیل برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار مناسب است و در انواع محفظه های ممبران خانگی استاندارد قابلیت استفاده دارد.

فیلتر ممبران خانگی سئولاین مدل SLP-1812-50G

فیلتر ممبران خانگی سئولاین مدل SLP-1812-50G

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط