فیلتر ممبران خانگی تک مدل VT40-1812-50

فیلتر ممبران خانگی تک مدل VT40-1812-50
فیلتر ممبران خانگی تک مدل VT40-1812-50 از ممبران های خانگی کارتریجی است که با طراحی استاندارد و به روز قابلیت استفاده در انواع محفظه های ممبران خانگی را دارد. این ممبران جزء با کیفیت ترین فیلترها می باشد و به لحاظ کیفی، بهداشتی و ایمنی با سایر فیلترهای ممبران برتر در حال رقابت است.
این فیلتر ساخت کشور تایوان است و کمپانی تک (TEC) نیز یکی از نام های آشنا در صنعت عظیم تصفیه آب می باشد. این کمپانی به سبب تولید محصولات با کیفیت و به روز توانسته است جایگاهی ویژه را در صنعت تصفیه آب به خود اختصاص دهد.
فیلتر ممبران خانگی تک مدل VT40-1812-50 قابل استفاده در دستگاه های تصفیه RO و در چهارمین مرحله از سیستم است. غشاء این فیلتر 11 لایه بوده و به دور محوری استوانه ای شکل پیچیده شده است. این غشاء از جنس استات سلولز است و منافذی با اندازه 0.0001 میکرون بر روی آن ایجاد شده است.
حذف کلیه املاح مضر و بیماری زا نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک و فلزات سنگین، حذف شوری آب و یون ها و نمک های محلول در آب، حذف کامل سختی و تولید آب نرم و سبک با سختی مطابق با استانداردهای جهانی و حذف آلاینده های میکروبی با دقت 0.0001 میکرون از ویژگی های این فیلتر در فرآیند تصفیه آب است.
غشاء این فیلتر نسبت به کلر و ذرات معلق بسیار حساس می باشد. به طوری که اگر در معرض این نوع از آلاینده ها قرار بگیرد به سرعت کارایی خود را از دست می دهد و باید تعویض شود. بنابراین استفاده از فیلترهای پیش تصفیه با کیفیت بالا نقش مهمی در بهبود کیفیت آب ورودی به این فیلتر دارد.
طول عمر فیلتر ممبران بسته به عوامل مختلفی چون کیفیت پمپ، تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه، انتخاب محدود کننده جریان مناسب با دستگاه و غیره تغییر پیدا می کند اما به صورت کلی اگر دستگاه در شرایط کاملا نرمال کار کند می توان از این فیلتر تا 15 تا 18 ماه بهره وری مفید داشت.

فیلتر ممبران خانگی تک مدل VT40-1812-50

فیلتر ممبران خانگی تک مدل VT40-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط