فیلتر ممبران خانگی تورای مدل TSL-1812-50

فیلتر ممبران خانگی تورای مدل TSL-1812-50

کمپانی تورای (Toray) یکی از شرکت های سازنده فیلتر ممبران با سابقه طولانی و درخشان است. تورای کمپانی ژاپنی بوده و فیلترهای تولیدی آن یکی از مرغوب ترین فیلترهای ممبران است که با سایر فیلترهای برتر دنیا در حال رقابت می باشد.

فیلتر ممبران خانگی تورای مدلTSL-1812-50  دارای چندین لایه غشاء بسیار نازک کامپوزیتی است و با دقت 0.0001 میکرون آب را تصفیه می کند.

این فیلتر به عنوان واحد اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس عموما پس از فیلترهای پیش تصفیه و در چهارمین مرحله از دستگاه نصب می شود.

این فیلتر علاوه بر اینکه قادر است یونها، مولکول ها و ذرات درشت تر از آب را حذف کند بلکه با حذف طیف گسترده ای ناخالصی ها و املاح مضر آبی نسبتا خالص را تولید می کند.

این املاح شامل سرب، جیوه، آزبست، نیترات، نیتریت و آرسنیک است. در نهایت آب خروجی از فیلتر شیرین و گوارا است و با درصد خلوص بالا در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

فیلتر ممبران خانگی تورای مدلTSL-1812-50  به دلیل رعایت تمامی نکات ایمنی و بهداشتی در ساخت موفق به اخذ تاییدیه NSF و WQA شده است که نشان از کیفیت بسیار بالای آن می دهد.

فیلتر ممبران غشای بسیار حساسی دارد و وجود ذرات و آلاینده های معلق و همچنین کلر سبب از بین رفتن این غشاء می شود.

به همین دلیل استفاده از فیلترهای پیش تصفیه با کیفیت و با دقت و تعویض به موقع آنها ارتباط مستقیمی با طول عمر این فیلتر دارد.

البته کارکرد صحیح پمپ، محدود کننده جریان و میزان مصرف آب و سختی آب بر طول عمر این غشاء تاثیر دارند، اما اگر دستگاه تصفیه در حالت ایده آل و با شرایط بهینه کار کند، می توان از این فیلتر تا 15 الی 18 ماه استفاده کرد.

فیلتر ممبران خانگی تورای مدل TSL-1812-50

فیلتر ممبران خانگی تورای مدل TSL-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط