فیلتر ممبران خانگی تورای فیلم مدل TF-1812-50

فیلتر ممبران خانگی تورای فیلم مدل TF-1812-50

فیلتر ممبران اصلی ترین واحد دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و کیفیت ممبران به کار برده شده در دستگاه مهم ترین نقش را در تعیین کیفیت و سختی آب خروجی از سیستم دارد.

به دلیل اهمیت بالای این فیلتر بهتر است بهترین نوع آن انتخاب شود و شرایط ایده آلی برای عملکرد آن فراهم شود.

فیلتر ممبران خانگی تورای فیلم مدل TF-1812-50 از ممبران های پر فروش و بسیار با کیفیت است و عموما مصرف کنندگان از جنس، طول عمر و بهداشت و کیفیت آن رضایت داشته اند.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و به دلیل ساختار استاندارد می توان از آن درون انواع هوزینگ های ممبران خانگی با کیفیت استفاده کرد.

کمپانی تورای فیلم (Toray Film) از سازندگان ممبران شناخته شده و معتبر است، این کمپانی تحت لیسانس کشور ژاپن قرار دارد و کارخانه آن نیز در همان کشور واقع شده است.

ممبران های تولیدی این کمپانی از نظر کیفیت در درجه مطلوبی قرار دارند و می توان گفت با ممبران های برتر و شناخته شده دنیا در حال رقابت است.

این فیلتر ظرفیت آبدهی روزانه 50 گالن آب را دارد، البته 50 گالن ظرفیت اسمی ممبران است.

تنها در شرایطی می توان این حجم از آب تصفیه شده را تولید کند که تمامی بخش های دستگاه در حالت بهینه کار کنند، در غیر این صورت میزان آبدهی آن از 180 لیتر حدودا به 140 لیتر و یا بیشتر و کمتر تغییر پیدا می کند.

فیلتر ممبران خانگی تورای فیلم مدل TF-1812-50 با حذف 99% ناخالصی ها قادر است آب سخت و شور را به آبی کاملا شیرین و گوارا و البته نرم تبدیل کند.

دقت غشاء این فیلتر 0.0001 میکرون است و حتی می تواند یون های محلول در آب را نیز جدا کند.

فیلتر ممبران خانگی تورای فیلم مدل TF-1812-50

فیلتر ممبران خانگی تورای فیلم مدل TF-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط