فیلتر ممبران خانگی ایزی ول مدل MBS-1050

فیلتر ممبران خانگی ایزی ول مدل MBS-1050
کمپانی ایزی ول (easy Well) یکی از سازندگان معتبر و معروف در حوزه تصفیه آب است و محصولات بسیار متنوعی با این برند به ثبت رسیده اند و در بازار بسیار پر فروش هستند.

محصولات کمپانی ایزی ول دارای تاییدیه سلامت و بهداشت می باشند و جزء محصولات به نام و آشنا در این صنعت هستند.

فیلتر ممبران خانگی ایزی ول مدل MBS-1050 از فیلترهای اورجینال، بسیار باکیفیت و بهداشتی است که نمونه های تقلبی و غیر اصلی آن نیز در بازار وجود دارد، به همین دلیل برای خرید این فیلتر به مراجع معتبر مراجعه نمایید.

فیلتر ممبران مهم ترین بخش از یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به حساب می آید و اصلی ترین مرحله تصفیه آب با گذر از این فیلتر انجام می شود.

بنابراین دقت و کیفیت غشاء ممبران برای تصفیه هر چه بهتر آب اهمیت دارد. غشاء این فیلتر 11 لایه به دور محور اصلی استوانه ای شکل چرخیده است و ظرفیت تولید 50 گالن معادل 185 لیتر آب در شبانه روز را دارد.

البته 50 گالن ظرفیت اسمی این فیلتر است و به مدت زمان استفاده از فیلتر ممبران، کیفیت پمپ، ظرفیت محدود کننده جریان و غیره بستگی دارد، به همین دلیل با تغییر عوامل مختلف ظرفیت تولیدی آب از این فیلتر ممکن است تا 150 لیتر برسد که باز هم برای تامین مصارف شرب یک خانواده کافی می باشد.

فیلتر ممبران خانگی ایزی ول مدل MBS-1050 دارای غشایی با روزنه های 0.0001 میکرون است و قادر بوده هر گونه املاح محلول در آب حتی نمک و هرگونه مواد شیمیایی را با دقت 0.0001 میکرون انجام دهد.

این دقت در هیچ فیلتری جزء ممبران های اصل و با کیفیت دیده نمی شود و به همین دلیل آب با گذر از آن سبک و شیرین می شود.

مدت زمان استفاده از ممبران به عوامل بسیاری بستگی دارد، اما در صورتی که دستگاه تصفیه آب در شرایط ایده آل کار کند و به موقع سرویس شود می توان تا 15 الی 18 ماه استفاده مفید از این فیلتر داشت.

فیلتر ممبران خانگی ایزی ول مدل MBS-1050

فیلتر ممبران خانگی ایزی ول مدل MBS-1050

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط